Вас вітає ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"

Лицювальник-плиточник. Штукатур. Маляр.

13 травня 2014 - Адміністратор

       ШТУКАТУР — дуже відповідальна будівельна професія. Адже від якості виконаних штукатурних робіт залежить загальний вигляд приміщення чи будинку. Основне завдання штукатура – зробити всю поверхню, яка підлягає штука-туренню, рівненькою, без горбів і западин. Приємно зайти, скажімо, у квартиру, де гладенькі стіни і стеля. Зразу видно — тут працював справжній майстер своєї справи. А значить, людина, яка сумлінно ставиться до своєї роботи, яка працюючи, дбала про якість. Одне слово, людина намагалася своєю роботою принести у дім радість.

        МАЛЯР проводить опоряджувальні роботи при спорудженні будь-якого об’єкта на будівництві. Саме після їх завершення говорять, що будинок готовий до експлуатації. Неабияку роль при опоряджувальних роботах відіграють маляри. Від їх уміння, професійних навиків, сумлінності, естетичного смаку залежить, який вигляд матиме в кінцевому результаті приміщення чи будинок. Маляр на будівництві фарбує, покриває лаком стіни, підлогу, стелю, двері та інші елементи будівель та споруд, обклеює їх шпалерами, іншими штучними лицювальними матеріалами.

       Особливе значення, в малярній справі має правильне сприйняття кольорових відтінків, знання правил кольоростворення, і прийомів змішування пігментів з урахуванням їх взаємодії.

       Маляр залишає будівельний майданчик останнім, його робота завершує працю всього колективу будівельників.

       ЛИЦЮВАЛЬНИК-ПЛИТОЧНИК. Робота лицювальника – плиточника приваблює тим, що дає людині гармонійний та фізичний розвиток, дозволяє проявити спритність і вміння, творчі здібності. Він повинен бути рухливим, акуратним, мати просторову уяву, чутливі пальці рук, хороший естетичний смак, добре розрізняти кольори. Обравши дану професію, людина зможе знайти собі роботу в кооперативних та державних організаціях, на будівництві приватних будинків. Це гарантований постійний заробіток.