Вас вітає ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"

Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник.

1 березня 2018 - Адміністратор

      У всі часи перукарське мистецтво було спрямоване на те, щоб прикрасити зовнішність, зробити її більш привабливою.

Найпоширеніша і найдоступніша професія – перукар-модельєр. Розвиток і удосконалення перукарського мистецтва тісно пов’язані з еволюцією людського суспільства, зростанням рівня культури. Перукарське мистецтво об’єднує декілька основних прийомів роботи з волоссям: миття, сушка, стрижка, завивка, фарбування.

    Послуги такого роду надає перукар-модельєр. Це кваліфікований фахівець, який виконує не тільки стандартні, але й авангардні стрижки, молодіжні та вечірні зачіски, стрижки гарячими ножицями, весільні укладки, спектральне фарбування, всі види завивок.

   Перукар повинен бути частково психологом, адже йому потрібно прихилити до себе людину, зрозуміти її настрій. Для роботи у цій професії знадобляться такі риси, як естетичний смак, хороший окомір, розвинене відчуття стилю, точна координація рухів, акуратність.

Плюси професії:затребувана на ринку праці, високі оклади фахівців.

Особисті якості:комунікабельність, витримка і витривалість, креативність, працьовитість, гумор і чарівність, акуратність.

Можливості і перспективи професійної кар’єри

     Перукарі-модельєри можуть працювати в салонах краси, перукарнях, перукарнях адміністративних установ, перукарнях торгових центрів, готелів.

   Представники даної професії завжди мають попит у сфері обслуговування, у зв'язку з тим, що бажання людей гарно виглядати є і буде завжди актуальним.

    Професія «Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник» вимагає від людини наявності певних якостей: акуратності, сміливості при прийнятті рішень, впевненості в здійснюваних діях, і, головне, любові до мистецтва та творчості. Бути професійним перукарем – це престижно і модно!