Вас вітає ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"
Матеріали за Березень 2016 року

Конкурс фахової майстерностіНовини

Конкурс фахової майстерності

   В системі професійно-технічної освіти актуальними завжди є питання підвищення ефективності навчального процесу, досягнення високого інтелектуального та професійного розвитку учнів, виявлення обдарованої молоді, в чому якнайкраще допомагають конкурси фахової майстерності. 

«ЄС: вибір української молоді»Новини

«ЄС: вибір української молоді»

  Для України європейська інтеграція - це шлях модернізації економіки, подолання технологічної відсталості, залучення іноземних інвестицій і новітніх технологій, створення нових робочих місць, підвищення конкурентоспроможності вітчизняного товаровиробника, вихід на світові ринки, насамперед на ринок ЄС.

День відкритих дверей - 2016Новини

День відкритих дверей - 2016

 26 березня ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище  залізничного транспорту» гостинно відчинив свої двері для всіх охочих, та особливо тих, хто стоїть на порозі самостійного життя, хто мріє про свою життєву стежину, про цікаву професію, про навчання в хорошому навчальному закладі.

"Весь світ - театр, а люди в нім - актори"Новини

"Весь світ - театр, а люди в нім - актори"

 Щорічно 27 березня  відзначається Міжнародний день театру.  Це не просто професійне свято митців сцени, це свято мільйонів вдячних глядачів та пошановувачів високого мистецтва.

«Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону»Новини

«Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону»

  24-25 березня на базі Рівненського вищого професійного училища ресторанного сервісу і торгівлі було проведено третій етап тренінгу «Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону», в якому взяла участь викладач економіки Здолбунівського вищого професійного училища залізничного транспорту Верещук Ольга Миколаївна. 

"Кулінарні перегони"Новини

"Кулінарні перегони"

 Він славить рід наш і країну,

 Не дасть умерти нам серед живих.

Червоний борщ -це свято на всі літа,

 Хвала йому і тим , хто його їсть...

Велика сила поетичного словаНовини

Велика сила поетичного слова

    Поезія – найдавніший скарб людства. Поетичне слово містить у собі якусь незриму для нас, непомітну і водночас велику силу. 

"Сучасні заклади освіти – 2016"Новини

"Сучасні заклади освіти – 2016"

  17-19 березня 2016 р. відбулася головна подія освітньої галузі України – Сьома Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти», що проходила за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

«Бронзові» баскетболісткиНовини

«Бронзові» баскетболістки

 Знову з призовим місцем повернулись з чергових обласних змагань спортсменки нашого училища.

ПриватБанк навчає фінансовій грамотностіНовини

ПриватБанк навчає фінансовій грамотності

 ПриватБанк не тільки сам постійно навчається чомусь новому, але й з радістю ділиться своїми знаннями з клієнтами. У них діють освітні програми, в яких кожен може знайти щось цікаве для себе.

«Щирі серця – хоробрим серцям»Новини

«Щирі серця – хоробрим серцям»

 13 березня учні та працівники училища долучилися до благодійного заходу на підтримку солдатів-земляків в рамках акції «Щирі серця – хоробрим серцям», який символічно було проведено на святкування проводів зими, свята веселощів, млинців та гарного настрою – Масляної.

«Бронзові призери з баскетболу»Новини

«Бронзові призери з баскетболу»

  23 лютого в м. Рівне відбулися змагання з баскетболу серед хлопців. 

«Живи, Кобзарю, в пам’яті людській»Новини

«Живи, Кобзарю, в пам’яті людській»

   Минають роки і століття, але людство ніколи не забувало і не буде забувати великого сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка, не забуде його могутнього пророчого слова — слова правди, свободи, щастя.

«Шевченко мобілізує»Новини

«Шевченко мобілізує»

   9 березня 2016 року учні училища долучилися до районного заходу -літературно-мистецького марафону «Шевченко мобілізує», який проходив у місцевому будинку культури цементників. 

«Спортивні досягнення з армреслінгу»Новини

«Спортивні досягнення з армреслінгу»

     Двома третіми місцями розпочали другу частину Спартакіади серед закладів професійно-технічної освіти Рівненської області спортсмени нашого училища. 

«Єднаймо душі словом Кобзаря»Новини

«Єднаймо душі словом Кобзаря»
   Під такою назвою в училищі було проведено літературно–музичний вечір присвячений річниці від дня народження Великого сина України – Тараса Григоровича Шевченка.