Вас вітає ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"
Матеріали за Травень 2016 року

«Єдність у розмаїтті»Новини

«Єдність у розмаїтті»

   З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року. 

   Відправною точкою на шляху до встановлення Дня Європи вважається Декларація Шумана. 

«Вчи англійську мову – виходь у світ»Новини

«Вчи англійську мову – виходь у світ»

    Напередодні святкування Дня Європи в Україні, який цьогоріч припадає на 21 травня та до відзначення Року англійської мови в Україні, працівники Здолбунівської РБДЮ Шевчук Н.В. та Вальчук О.М. спільно з бібліотекарем училища Трачук І.Л. в групі №1 майбутніх чергових стрілочного поста  провели мовний захід «Вчи англійську мову – виходь у світ».

Підсумки спартакіадиНовини

Підсумки спартакіади

 На другому загальнокомандному місці завершили цьогорічну спартакіаду серед закладів професійно-технічної освіти області спортсмени нашого училища. 

День вишиванокНовини

День вишиванок

  День вишиванки відзначається щороку в третій четвер травня. Цьогоріч, "світ одягне вишиванки" 19 травня. Це свято, що зародилося в 2006 році, на жаль, немає державного статусу, але тим не менше, з кожним роком набуває все більшої популярності. Долучилися до акції і учні училища.

Наші легкоатлети знову найкращіНовини

Наші легкоатлети знову найкращі

   З двома призовими місцями повернулись юнацька та дівоча збірні нашого училища  з останніх змагань цьогорічної спартакіади серед  закладів професійно-технічної освіти області – легкоатлетичного кросу. 

Торгівля людьмиНовини

Торгівля людьми

 Торгівля людьми — це неприпустиме порушення прав людини. Торгівля людьми за прибутковістю нині посідає третє місце після торгівлі зброєю й наркотиками. 

Нарада директорів ПТНЗ областіНовини

Нарада директорів ПТНЗ області

 13 травня 2016 року на базі училища відбулася нарада директорів професійно-технічних навчальних закладів Рівненської області. 

"День пам’яті та примирення"Новини

"День пам’яті та примирення"

 8 травня в Україні відзначають День пам’яті та примирення, як символ перемоги над нацизмом у роки Другої світової війни.

«1939-1945. Ніколи знову»Новини

«1939-1945. Ніколи знову»

    Таким гаслом був пронизаний літературно - музичний вечір «Вогонь війни у пам’яті народній» проведений бібліотекарем училища Трачук І.Л. та працівниками Здолбунівської  РБДЮ Шевчук Н.В. та Вальчук О.М.  учням групи №1 черговим стрілочного поста.

Тиждень з охорони праціНовини

Тиждень з охорони праці

   Уже стало доброю традицією в училищі щорічно  відзначати 28 квітня Всесвітній день  охорони праці та безпеки життєдіяльності. 

«Воскресни, писанко!»Новини

«Воскресни, писанко!»

 Писанка – це символ сонця, життя, безсмертя, любові і краси, весняного відродження, добра, щастя і радості.