Вас вітає ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"
Матеріали за Вересень 2016 року

День пам'яті жертв фашизмуНовини

День пам'яті жертв фашизму

    71 рік відділяє нас від тих днів, коли Україна була звільнена від фашистських загарбників. Та скільки б не пройшло років і десятиріч, ми завжди будемо звертатися до тих історичних подій, що знаменують перемогу життя над смертю, розуму над безумством, гуманності над варварством.

Веселі стартиНовини

Веселі старти

   26 вересня в ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» під керівництвом вихователя гуртожитку Шевченко Л.І. та викладача фізичного виховання Остап’юка В.О. були проведені спортивні конкурсні змагання «Веселі старти».

Співпраця задля розвитку 2016Новини

Співпраця задля розвитку 2016

      21-23 вересня у м.Львів відбулася перша навчальна сесія проекту у рамках програми «Співпраця задля розвитку 2016» Міністерства закордонних справ Республіки Польща «Активна молодь на ринку праці – підвищення якості професійного та підприємницького навчання в українських навчальних закладах з використанням методів моделювання». 

Конкурс гуртожиткуНовини

Конкурс гуртожитку

   З 22 вересня у ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» проходив огляд-конкурс на краще облаштування учнівської кімнати.

“У пошуках нових зірок”Новини

“У пошуках нових зірок”

      У ДНЗ “Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту” приходять учні не лише для того, щоб оволодіти навичками певної професії, а й щоб проявити себе у різних аспектах. 

Бабин ЯрНовини

Бабин Яр

     Тема трагедії Бабиного Яру сьогодні дуже актуальна, оскільки вона тісно пов’язана з питаннями патріотизму, самопожертви в ім’я високої ідеї, єдності нації, її політичної свідомості.

Нагородження переможцівНовини

Нагородження переможців

    Підведення підсумків спортивного свята та нагородження його переможців було проведено 19 вересня (в понеділок) на ранковій лінійці.

День бігуНовини

День бігу

        Традиційними спортивними заходами та змаганнями було відзначено в нашому училищі День фізкультури та спорту України.

День фізкультури та спорту УкраїниНовини

День фізкультури та спорту України

    Традиційними спортивними заходами та змаганнями було відзначено в нашому училищі День фізкультури та спорту України.

День українського кіноНовини

День українського кіно

   14 вересня, активісти цивільного корпусу «АЗОВ» м. Здолбунів показали фільм для учнів ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту».

Екскурсія в депоНовини

Екскурсія в депо

   14 вересня під керівництвом майстра виробничого навчання Мельничука Ростислава Миколайовича учні першого курсу групи №18 («Помічник машиніста електровоза. Слюсар з ремонту рухомого складу») відвідали Локомотивне депо, Здолбунів ВП ДТГО "Львівська залізниця".

 

2016 рік в Україні – рік Івана ФранкаНовини

2016 рік в Україні – рік Івана Франка

    Цього року відзначаємо 160 років від дня народження та 100 - річчя від дня смерті Великого сина України – Івана Яковича Франка.

150 років з дня народження М.ГрушевськогоНовини

150 років з дня народження М.Грушевського

    Відповідно до Указу Президента України «Про відзначення 150-річчя від Дня народження Михайла Грушевського» в ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» було проведено ряд заходів щодо історичної ролі громадсько-політичної та наукової діяльності Михайла Грушевського.

Свято квітів «Барви осені»Новини

Свято квітів «Барви осені»

    Уже традиційно на початку вересня у ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» відбувається свято квітів.

Із святом тебе, мій рідний Здолбунів!Новини

Із святом тебе, мій рідний Здолбунів!

   Чим більше знаходиш інформації про м. Здолбунів, тим більше захоплюєшся його історичним минулим і чомусь, нажаль, не дуже радієш досягненням сьогодення нашого міста. Чим більше захоплюєшся історією своєї батьківщини, тим більше вона тебе затягує і викликає велике бажання донести її до молоді, передати їм набутті знання. А передати їх є кому.

Правопросвітницька робота серед молоді Здолбунівського краюНовини

Правопросвітницька робота серед молоді Здолбунівського краю

      8 вересня начальником відділу “Здолбунівське бюро правової допомоги” (далі-Бюро) Людмилою Каштан було проведено виховну годину серед учнів ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту». Учасниками заходу стали першокурсники та викладачі закладу, які виявили надзвичайну активність та зацікавленість.  

Всеукраїнський профілактичний захід "Урок"Новини

Всеукраїнський профілактичний захід "Урок"

   7вересня 2016р. у рамках Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» заступником директора з навчально-виховної роботи Трало О.В. та психологом Якубчик В.Р. в групі №13 «Монтер колії. Слюсар з ремонту колійних машин та механізмів» (перший курс) був проведений урок на тему: «Адаптація учнів ПТНЗ до нових умов навчання».

День знаньНовини

День знань

     Теплими дощами відгомоніло літо, і першовересневим ранком усі навчальні заклади гостинно відчинили двері своїм вихованцям. 

Перший урок в училищі.Новини

Перший урок в училищі.

     Першого вересня у Здолбунівському ВПУ пройшли урочистості з нагоди Дня Знань. По закінченні святкової лінійки учні разом з класними керівниками розійшлися по навчальних кабінетах для отримання знань про становлення нашої держави.