Вас вітає ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"
Матеріали за Жовтень 2016 року

З Ювілеєм, Здолбунівська ЗОШ №4!Новини

З Ювілеєм, Здолбунівська ЗОШ №4!

     29 жовтня свій Ювілей відсвяткувала Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4. Від імені адміністрації та всього колективу училища з вітальним словом ювілярам виступила заступник директора з НВР Трало О. В., яка побажала усім присутнім та всьому колективу міцного здоров’я, невичерпної енергії, натхнення, оптимізму та нових плідних здобутків.

Військова служба за контрактом – майбутнє української арміїНовини

Військова служба за контрактом – майбутнє української армії

    У час, коли в країни триває неоголошена війна, нашій державі потрібна професійна армія.
    Професійно підготовлений солдат-контрактник – це важлива ланка обороноздатності країни, що піклується про забезпечення цілісності і недоторканості нашої держави.

Відстрочення інтимних стосунківНовини

Відстрочення інтимних стосунків

    Дружба, любов, кохання… Невичерпною є багатогранність цих понять, адже розвиваються вони за законами природи. Найяскравіше ці вічні теми проявляються у юнацькому віці. 

Профспілкові збориНовини

Профспілкові збори

   21 жовтня відбулися збори професійної спілки працівників Здобунівського вищого професійного училища залізничного транспорту у зв’язку з переобранням голови профспілки Трало Олени Віталіївни, так як вона очолила нову посаду – заступника директора з НВР.

Софіївка - найромантичніший куточок УкраїниНовини

Софіївка - найромантичніший куточок України

   Вже стало традицією для учнів групи №1 «Черговий стрілочного поста. Оператор поста централізації» та №12 «Столяр будівельний. Тесляр» подорожувати Україною, вивчаючи її історичні та культурні пам’ятки. Ось і цього разу, 21 жовтня 2016 року учні разом з класними керівниками Шеменюк Н.В. та Аліксійчук М.І. відвідали м.Умань.

Ми проти паління!Новини

Ми проти паління!

     Кожній людині у житті доводиться вибирати, адже, зрештою, має на це право. Так само кожний з нас може зробити свій власний вибір щодо доцільності чи недоцільності куріння.

Фотоконкурс "Моя Україно"Новини

Фотоконкурс "Моя Україно"

   20 жовтня в училищі відбулася виставка-конкурс робіт юних фотоаматорів на тему "Моя Україно".

Поліська СічНовини

Поліська Січ

   19 жовтня у фестивалі під такою назвою взяли участь учні училищ. Обласний фестиваль-конкурс патріотичної пісні проходив на базі Дубенського Палацу дітей та молоді і мав на меті формування почуттів патріотизму в учнівської молоді засобами українського мистецтва.

Проінформований - значить обізнанийНовини

Проінформований - значить обізнаний

    Сучасні умови життя вносять свої  корективи, постійні зміни та доповнення змушують суспільство знаходитися у постійному пошуку. Саме тому обов’язок людини – бути проінформованим. 

Футбольний турнірНовини

Футбольний турнір

   Традиційним футбольним турніром в нашому училищі вшанували пам’ять свого випускника, воїна-інтернаціоналіста Петра Гродського. Більше місяця вирували пристрасті на міні-футбольному майданчику. Проведено більше трьох десятків цікавих поєдинків, які закінчилися справжнім футбольним святом – Днем футболу.

Англійська – мова міжнародного спілкуванняНовини

Англійська – мова міжнародного спілкування

   На таку тему в ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» було проведено позакласний захід з іноземної мови у групі №2 «Слюсар з ремонту рухомого складу» (класний керівник Шевцова С.В, майстер в/н Дзюба В.Л.).

Гості з РДГУНовини

Гості з РДГУ

    18 жовтня в ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище» відбулася зустріч зі студентами РДГУ – Карповою Анастасією –  головою студентської ради РДГУ, студентським прем’єр-міністром України та Коняхіним Юрієм – заступником голови ради РДГУ з адміністративної роботи. 

Посвята у старостиНовини

Посвята у старости

 «Тільки тим історія належить, хто сьогодні бореться й живе» – за таким кредом працює Рада учнівського самоврядування ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ».

Співпраця задля розвитку 2016Новини

Співпраця задля розвитку 2016

   06-08 жовтня у м.Львів відбулася друга навчальна сесія проекту «Співпраця задля розвитку 2016» Міністерства закордонних справ Республіки Польща «Активна молодь на ринку праці – підвищення якості професійного та підприємницького навчання в українських навчальних закладах з використанням методів моделювання». 

Україно! Честь і слава синам твоїм.Новини

Україно! Честь і слава синам твоїм.

 «Душу – Богу, життя – Україні, честь – для себе!»

Обласний збір лідерів РУС...Новини

Обласний збір лідерів РУС...

    12 жовтня голова РУС училища Литвин Степан (група №4) та заступник голови РУС Капітула Марія (група №1) взяли участь у комплексному обласному культурно-масовому заході лідерів учнівського самоврядування, який відбулася на базі Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки з метою реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, удосконалення роботи учнівського самоврядування у профтехзакладах області та приурочений Дню захисника України. 

Вихователі-тренериНовини

Вихователі-тренери

    "Підвищення обізнаності вразливих дітей та молоді, які навчаються в професійно-технічних навчальних закладах Рівненщини та проживають в гуртожитках, щодо безпечної міграції та працевлаштування".

Звітно-виборне засідання Ради учнівського самоврядуванняНовини

Звітно-виборне засідання Ради учнівського самоврядування

    6 жовтня в училищі відбулося засідання РУС. На ньому були присутні представники секторів самоврядування, старости навчальних груп, заступник директора з НВР Трало О.В., психолог Якубчик В.Р.

Кулінарні перегониНовини

Кулінарні перегони

   6 жовтня в гуртожитку ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» вихователем третього поверху Акініною А.О. був проведений позакласний виховний захід «Кулінарні перегони», присвячений практичному вивченню і засвоєнню традицій українського народу в культурі побуту.

“День без сміху – втрачений день”Новини

“День без сміху – втрачений день”

   Гумор і українські усмішки розширюють уявлення про духовну культуру нашого народу, несуть невичерпний заряд оптимізму, хорошого настрою. Веселе слово і жартівлива дія споконвіку супроводжували численні народні обряди і свята, скрашували людське існування.

Відкриття VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка.Новини

Відкриття VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді  ім. Т.Г.Шевченка.

     06 жовтня 2016 року в ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» відбулося урочисте відкриття І етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка.

Співпраця класного керівника та майстра виробничого навчанняНовини

Співпраця класного керівника та майстра виробничого навчання

    Під такою назвою 5 жовтня в ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» був проведений захід для педагогічного колективу.

Людина – патріот та його епохаНовини

Людина – патріот та його епоха

    Під такою назвою, в бібліотеці училища, для учнів групи №2 (“Слюсар з ремонту рухомого складу”), був проведений вечір-портрет присвячений 110-річниці від дня народження одного з найвидатніших українських і європейських письменників ХХ століття – Івана Павловича Багряного.

Всеукраїнський семінар з охорони праціНовини

Всеукраїнський семінар з охорони праці

    3 жовтня у «Міському будинку культури» м. Рівне відбувся Всеукраїнський семінар з охорони праці. У його роботі прийняли участь і представники ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту». На се

День людей похилого вікуНовини

День людей похилого віку

    1 жовтня весь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку – свято, яке покликане звернути увагу всього людства на потреби старшого покоління.

День працівників освітиНовини

День працівників освіти

    30 вересня в училищі пройшли урочистості з нагоди свята. Восени, коли починають вкриватися позолотою дерева, ми відзначаємо свято людей, які своє життя присвячують дітям. Як багато криється у слові вчитель!

Бабин ЯрНовини

Бабин Яр

     29 вересня в гуртожитку ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» відзначили траурні 75-ті роковини трагедії Бабиного яру.

“Ніхто не забутий, ніщо не забуте”Новини

“Ніхто не забутий, ніщо не забуте”

    Щорічно 22 вересня згідно з Указом Президента України від 30 жовтня 2001 року №1020 в Україні відзначається День партизанської слави.