Вас вітає ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"
Матеріали за Листопад 2016 року

ГолодоморНовини

Голодомор

   28 листопада у ДНЗ Здолбунівське ВПУЗТ на третьому поверсі гуртожитку вихователь Акініна Анастасія Олександрівна організувала зустріч з учнями, присвячену правдивим свідченням про війну без крові. 

Почесні гостіНовини

Почесні гості

   25 листопада до ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» завітали гості з Міністерства освіти і науки України.

Посвята у першокурсникиНовини

Посвята у першокурсники

   24 листопада в ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» відбулася святкова лінійка з нагоди вручення першокурсникам учнівських квитків.

«Голодомор: вогонь вічного спомину»Новини

«Голодомор: вогонь вічного спомину»

    Голодомор став найбільшою трагедією за всю історію українського народу. За масштабом, жорстокістю, цинізмом і організованістю з боку влади та наслідками для майбутніх поколінь він не має аналогів в історії людства.

Конференція євроклубівцівНовини

Конференція євроклубівців

    Європейський Союз – це об’єднання 28 країн, які разом працюють задля миру і добробуту їхніх громадян. Євросоюз уже сьогодні подібний до єдиної держави. За час, що минув від його заснування, євроклубівський рух став потужним інструментом проєвропейського виховання молоді, ознайомлення учнів та студентів із європейськими цінностями, історією та засадами функціонування Європейського Союзу, а також формування та розвитку у них розуміння важливості європейської інтеграції нашої країни.

День Гідності та СвободиНовини

День Гідності та Свободи

     Згідно Указу Президента України Петра Порошенка, у річницю Євромайдану -21 листопада, в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Щоб нагадати про події, які відбувалися на Майдані 2013 року по лютий 2014 року, в бібліотеці ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ», для учнів групи №15 («Помічник машиніста тепловоза. Слюсар з ремонту рухомого складу») був проведений історичний хронограф «Від революції Свободи до революції Гідності». 

Рік англійської мовиНовини

Рік англійської мови

    Згідно розпорядження президента України, у якому 2016 рік оголошено роком англійської мови в ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» особливу увагу зосередили на підвищенні компетентності учнів у вивченні англійської мови. Викладачі Дрига Антон Лукич та Шевцова Світлана Вікторівна впродовж року проводили різноманітні заходи та цікаві уроки з метою заохочення учнів до вивчення іноземних мов.

Тиждень української мовиНовини

Тиждень української мови

     Щасливі ми, що народилися і живемо в такій чудовій мальовничій землі – нашій славній Україні. Тут жили наші діди й прадіди, тут живуть наші батьки, і де б ми не були, куди б не закинула нас доля, скрізь відчуваємо поклик рідної землі. Хвилюємось до сліз, коли почуємо рідне слово.

День української писемності та мовиНовини

День української писемності та мови

   «Розмовляй солов`їною!» …Саме такими словами хочеться звернутися до кожного з українців, який вболіває за свою рідну українську  мову, яка попри всі заборони вистояла на міжнародному рівні. 

Залізниця – дорога життяНовини

Залізниця – дорога життя

    09 листопада 2016 р у групі №17 “Помічник машиніста дизель поїздів” (викладач Слободянюк І.Ф.) було проведено виховний захід на тему: “Залізниця – дорога життя, дорога без краю та кінця” (до 155-річчя Львівської залізниці). 

Тиждень залізничних спецдисциплінНовини

Тиждень залізничних спецдисциплін

   Своє професійне свято залізничники України відзначають на початку останнього осіннього місяця, а саме 4-го листопада.

Конкурс кросвордівНовини

Конкурс кросвордів

  Традиційно в нашому училищі проводяться предметні тижні з кожної дисципліни.

Урок-вікторина із ЗКЗНовини

Урок-вікторина із ЗКЗ

   8 листопада в групі №14 “Провідник пасажирського вагона” на уроці “Загального курсу залізниць” було проведено урок-вікторину.

Нагородили переможців Дня футболуНовини

Нагородили переможців Дня футболу

    Підведено підсумки та нагороджено переможців Дня футболу, який було проведено в нашому училищі ще наприкінці минулого місяця. Тоді в його програмі було зіграно вирішальні матчі кубка Петра Гродського серед хлопців. Дівчата з  груп № 1 та № 14 змагалися за першість в «товариському матчі з підвищеною відповідальністю».

“Гармонія з собою” - тренінгове заняттяНовини

“Гармонія з собою” - тренінгове заняття

    03 листопада 2016 року психологом училища Якубчик  В.Р. для адміністрації закладу було проведено тренінгове заняття з профілактики професійного вигорання “Гармонія з собою” та майстер-клас з художньо-образотворчого мистецтва.

"Солдат і птиці"Новини

"Солдат і птиці"

    На виставі під такою назвою побували учні училища 4 листопада. Вистава відбулася у міському Будинку культури цементників. Виступ презентував народний театр малих форм «ТЕМП» м. Чернівці. Близько 150 учнів разом зі своїми майстрами, класними керівниками та заступником директора з НВР Трало О.В. пройнялися трагізмом твору завдяки майстерності молодих акторів.

Спілкуватися - це здоровоНовини

Спілкуватися - це здорово

    “Людина може обійтися без багатьох речей, але не без іншої людини”, - сказав один учений. Кожен з нас з цим погодиться, адже важливо мати того, з ким ми будемо ділити свої радощі та хвилювання, падіння та злети.

Досвідчений викладач ділиться досвідомНовини

Досвідчений викладач ділиться досвідом

   Особливе місце в удосконаленні навчально-виховного процесу та підвищенні педагогічної майстерності викладачів і майстрів виробничого навчання училища займають відкриті уроки.