Вас вітає ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"
Матеріали за Грудень 2016 року

Урок – це дійство.Новини

Урок  – це дійство.

    Навчання повинне бути цікавим, яскравим, емоційно-образним. Говорячи словами стародавньої приказки:  «Я слухаю - і я забуваю, я бачу - і я запам'ятовую,  я роблю - і я розумію», можна сказати, що сучасний урок повинен бути насичений і наочністю, і практичною діяльністю  з навчальним матеріалом.

Екскурс у минулеНовини

Екскурс у минуле

    Виховна робота  - одне із  складних і водночас важливих завдань класного курівника. Як виростити гармонійну особистість, на які моральні цінності зорієнтувати учня? Як підтримати допитливість учнів і зробити процес виховання цікавим і бажаним? Як зберегти і примножити доброту, людяність, любов до рідної землі, повагу до держави та людей? Для вирішення цих проблем необхідно підходити творчо і змістовно.

Сильні духомНовини

Сильні духом

   Під такою назвою в ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» пройшла благодійна акція, аби створити святковий настрій та підняти бойовий дух нашим захисникам.

Відкритий урок спецдисциплінНовини

Відкритий урок спецдисциплін

       Збагаченню та розвитку творчого потенціалу педагогічного колективу сприяє організація та проведення відкритих уроків, що є однією з колективних форм методичної роботи.

Солодощі від святого МиколаяНовини

Солодощі від святого Миколая

    Дев'ятнадцятого грудня - день святого Миколая. Щороку приходить він у кожну господу з миром і дарунками. Для маленьких стає чарівною казкою, коли невидимо з’являється вночі і кладе під подушку такі бажані гостинці. Виростають діти -  і добра казка зникає, а Миколай залишається.

Різдвяна зіркаНовини

Різдвяна зірка

     У час, коли на землю лягає кришталева пухка ковдра, у вікна будинків заглядає Різдвяна зірка. Вона приносить Божу благодать у кожну оселю і всі люди прославляють Сина Божого у піснях-колядках.

Майстерність досвідчених викладачівНовини

Майстерність досвідчених викладачів

    Відкриті уроки  та виховні заходи – одна з важливих форм організації методичної роботи. На відкритому уроці викладач  демонструє колегам свій позитивний або інноваційний досвід, реалізацію методичної ідеї, застосування методичного прийому чи методу навчання. У цьому сенсі відкритий урок – засіб поширення інноваційного досвіду.

Андріївські вечорниціНовини

Андріївські вечорниці

     13 грудня веселе і колоритне свято пройшло в ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту». Адже день Андрія був найвеселішим та найочікуванішим з-поміж найбільших зимових свят. За українським звичаєм, сільська молодь збиралася в одній хаті на так званих «великих» вечорницях, влаштовуючи там усілякі забави та гульбища.

Місячник з охорони праціНовини

Місячник з охорони праці

   Уже стало доброю традицією в ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» щорічно проводити місячник з охорони праці та безпеки життєдіяльності. Цього року він тривав з 07 листопада по 07 грудня і містив низку цікавих та пізнавальних заходів:

Права неповнолітніх у трудових відносинахНовини

Права неповнолітніх у трудових відносинах

     05 грудня у Здолбунівський районний центр зайнятості завітали учні другого курсу ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту», які здобувають професію «Слюсар з ремонту рухомого складу», на урок «Права неповнолітніх у трудових відносинах». 

Це треба знати…Новини

Це треба знати…

    В останні роки на дорогах України виникають десятки тисяч автомобільних аварій і катастроф, у яких гинуть та отримують травми тисячі чоловік. Не є виключенням в цьому і наша область.

Повернулися з призовими місцямиНовини

Повернулися з призовими місцями

    Надзвичайно успішною стала перша в нинішньому році поїздка наших спортсменів на обласну спартакіаду серед закладів професійно-технічної освіти області в м. Рівне.

Закінчилася першість училища …Новини

Закінчилася першість училища …

    Відразу в двох видах спорту мали змогу випробувати свої сили всі бажаючі в останніх числах листопада – в першості училища  змагались шахісти та  тенісисти. Першими розпочали спортивні баталії «майстри малої ракетки». 

КВК з охорони праціНовини

КВК з охорони праці

    01 грудня в ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ» було проведено КВК у рамках місячника з охорони праці під керівництвом викладача Бойко Л.Г.

«Зупини епідемію СНІДу»Новини

«Зупини епідемію СНІДу»

   1 грудня в ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» було проведено заходи з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

«Горнусь до тебе, Україно»Новини

«Горнусь до тебе, Україно»

     Час лине невпинно. В останній день осені, 30 листопада, видатному буковинцю, естрадному співаку, лауреату Шевченківської премії, Народному артисту України Назарієві Яремчуку виповнилося б шістдесят п’ять.