Вас вітає ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"
Матеріали за Січень 2017 року

Смолоскипна ходаНовини

Смолоскипна хода

     У 2017 році виповнюється 99-а річниця битви під Крутами. Цьогорічні заходи не ювілейні. Однак військові дії на сході країни, загибель сотень та тисяч патріотів та воїнів привертають увагу суспільства до подій майже100-річної давнини.

Кресляр рокуНовини

Кресляр року

    Навчання в училищі – найцікавіший етап у житті учнів. Постійно проводяться різні конкурси, змагання, святкові заходи. Один з таких заходів – це творчий конкурс «Кресляр року 2016», який залучає учнів до творчої, навчальної та пізнавальної діяльності. З кожної групи брали участь два кращих представники. Щоб отримати почесний титул, потрібно було пройти такі етапи змагань:

Фестиваль різдвяних колядокНовини

Фестиваль різдвяних колядок

    26 січня в ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» відбувся фестиваль різдвяних колядок. У проведенні заходу взяли участь не лише учасники хорового гуртка, а й мешканці гуртожитку під керівництвом вихователів Мороз Л.В., Шевченко Л.І. та Акініної А.О.

«Різдвяні дзвіночки»Новини

«Різдвяні дзвіночки»

    Під такою назвою в ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» пройшла новорічно-різдвяна виставка.

Вони – частина історії.Новини

Вони – частина історії.

     Голокост… Наша пам’ять знову і знову повертається до тих часів. І в цьому – вимога історії. Звісно, написано і сказано багато, але далеко не все.

"Тільки разом збережемо Незалежність"Новини

"Тільки разом збережемо Незалежність"

     День Соборності України — подія, яку відзначають українці щороку в день проголошення Акту возз’єднання УНР та ЗУНР, що відбулося 22 січня 1919 року на Софіївській площі в Києві. 

Якісне виробниче навчання – запорука професійного успіху.Новини

Якісне виробниче навчання – запорука професійного успіху.

     Щоб стати висококваліфікованим робітником, потрібно володіти знаннями, уміннями, практичними навичками, а також мати талант до обраної справи, далекоглядний розум та постійно удосконалювати свою майстерність, розвивати технічне мислення, виховувати відповідальність за виконану роботу. Саме таку мету передбачають уроки виробничого навчання у Здолбунівському ВПУЗТ.

Важлива віха в історії УкраїниНовини

Важлива віха в історії України

     Відзначення Дня Соборності – одна з не багатьох традицій, яка прижилася в Українській державі. Будь-яка зміна влади, на щастя, не призводить до відміни цього свята, яке в радянські часи вважалося "націоналістичним", а отже заборонялося.

Творчий союз викладача та учнів на уроці біологіїНовини

Творчий союз викладача та учнів на уроці біології

   Сучасна освіта спрямована на те, щоб виховувати різнобічно розвинену і соціально активну особистість, яка вміє реалізувати свої можливості.

Тренінгове заняття “Гармонія з собою”.Новини

Тренінгове заняття  “Гармонія з собою”.

      12 січня 2017 року психологом Якубчик В.Р. для викладачів та майстрів виробничого навчання було проведене тренінгове заняття з профілактики професійного вигорання  “Гармонія з собою”.

Колективна форма управління – педагогічна радаНовини

Колективна форма управління – педагогічна рада

    Педагогічна рада є органом колективного мислення, соціально-психологічного явища, де обмінюються думками, розв’язують завдання в процесі спільної діяльності.

Засідання обласної творчої групиНовини

Засідання обласної творчої групи

     12 січня на базі ДПТНЗ «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну» було проведено засідання обласної творчої групи по роботі над темою «Підвищення якості професійного та підприємницького навчання в ПТНЗ з використанням методів моделювання», в якому взяла участь викладач економіки ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» Верещук Ольга Миколаївна.

Компетентність – основа професійної майстерності педагогаНовини

Компетентність – основа професійної майстерності педагога

   Педагогічні читання – одна з традицій та невід’ємна частина методичної роботи училища. Це форма науково-методичної роботи, колективного вивчення та обговорення актуальних науково-методичних проблем, висвітлення перспективного педагогічного досвіду, що сприяє розвитку фахової майстерності педагогів.  

Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!Новини

Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!

 

 

Шановні учні, колеги, батьки!

 

    Прийміть наші найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Зичимо Вам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя! Бажаємо гарного настрою і любові, нехай у Вашому житті панують гармонія та вдача!