Вас вітає ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"
Матеріали за Лютий 2017 року

Активна молодь на ринку праціНовини

Активна молодь на ринку праці

     23 лютого викладачем економіки Верещук О.М. було проведено пілотний урок в рамках проекту „Активна молодь на ринку праці – підвищення якості професійного та підприємницького навчання в українських навчальних закладах з використанням методів моделювання” на тему «Людина. Особистість. Підприємець» у групі №2 «Слюсар з ремонту рухомого складу» другого курсу.

Подорож океаном рідної мовиНовини

Подорож океаном рідної мови

    Мова – це душа народу. Змалечку, виховуючи в собі справжню людину, кожен з нас повинен в першу чергу створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб – мова.

У цікавому світі рідної мовиНовини

У цікавому світі рідної мови

      Мова – це витвір тисячоліть, мудрість віків її коріння – дуже глибокі. Мова – це не тільки засіб порозуміння між людьми, а світогляд народу. У мові нація закодовує всю свою історію, багатовіковий досвід, здобутки культури, духовну самобутність.

Конкурси фахової майстерностіНовини

Конкурси фахової майстерності

      З метою підвищення  професійної майстерності, посилення інтересу до поглибленого вивчення предметів професійно-теоретичної підготовки і оволодіння навичками трудових прийомів, розвитку творчих здібностей учнів, постійного поповнення і поглиблення знань  у ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ» проведено конкурси професійної майстерності  з професій: «Столяр будівельний», «Слюсар з ремонту рухомого складу», «Штукатур». Конкурс фахової майстерності – це змагання, що має на меті виявити кращих із числа учасників. Такі змагання сприяють  підготовці учнів до максимальної реалізації своїх знань, умінь та професійних навичок. 

Час пливе, а пам’ять біль тримаєНовини

Час пливе, а пам’ять біль тримає

 

 

Витає дух нескореної волі,

Гримлять щити, молитви і пісні, 

Рядами рівними між нас ідуть герої, 

Усі, хто голову поклав в ці темні дні.

 

Співпраця з батьками – шлях до успіхуНовини

Співпраця з батьками – шлях до успіху

    18 лютого в ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ» відбулися загальноучилищні батьківські збори.

ЗНО 2017Новини

ЗНО 2017

   У 2017 році для вступу до вищих навчальних закладів особи подають сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016 і 2017 років. Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2017 року розпочалась 06 лютого і триватиме до 17 березня.

Майстерність викладачів будівельних спецдисциплінНовини

Майстерність викладачів будівельних спецдисциплін

  У рамках проведення Тижня будівельних дисциплін свою майстерність у проведенні відкритих уроків продемонстрували викладачі нашого училища – Аліксійчук Марія Іванівна та Павлюк Сергій Васильович.

Моя професія – моє майбутнєНовини

Моя професія – моє майбутнє

    Під такою назвою відбувся конкурс в рамках проведення Тижня будівельних дисциплін у нашому училищі. У конкурсі взяли участь дві команди.

Повернулись з "бронзою"Новини

Повернулись з "бронзою"

    З третім місцем повернулась наша дівоча збірна з обласних змагань з армреслінгу, які проходили в м. Рівне 09 лютого в залік спартакіади серед закладів профтехосвіти Рівненської області.

Є події, які не можна забувати.Новини

Є події, які не можна забувати.

 «Є дві правди. Одна дійсна, реальна правда.  

Друга — вигадана, неіснуюча, така, якою хотіли б її бачити. 

Вона вважатиметься за дійсну, а дійсна за ворожий наклеп.» 

(Олександр Довженко, "Щоденник", 18.ХІ.1942) 

«Трагедія Крут крізь простір і час»Новини

«Трагедія Крут крізь простір і час»

    Мало яка інша подія в історії молодої незалежної України є настільки ж відомою, як бій під Крутами. Він посідає чільне місце в національній історичній пам’яті, проте нині ще й досі немає цілісного опису крутянських подій.