До уваги абітурієнтів! Набір на навчання продовжено до 1 жовтня на такі професії: "Столяр будівельний. Тесляр", "Монтер колії. Слюсар з ремонту колійних машин та механізмів", "Перукар (Перукар-модельєр). Манікюрник)"
Матеріали за Лютий 2017 року

Активна молодь на ринку праціНовини

Активна молодь на ринку праці

     23 лютого викладачем економіки Верещук О.М. було проведено пілотний урок в рамках проекту „Активна молодь на ринку праці – підвищення якості професійного та підприємницького навчання в українських навчальних закладах з використанням методів моделювання” на тему «Людина. Особистість. Підприємець» у групі №2 «Слюсар з ремонту рухомого складу» другого курсу.

Подорож океаном рідної мовиНовини

Подорож океаном рідної мови

    Мова – це душа народу. Змалечку, виховуючи в собі справжню людину, кожен з нас повинен в першу чергу створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб – мова.

У цікавому світі рідної мовиНовини

У цікавому світі рідної мови

      Мова – це витвір тисячоліть, мудрість віків її коріння – дуже глибокі. Мова – це не тільки засіб порозуміння між людьми, а світогляд народу. У мові нація закодовує всю свою історію, багатовіковий досвід, здобутки культури, духовну самобутність.

Конкурси фахової майстерностіНовини

Конкурси фахової майстерності

      З метою підвищення  професійної майстерності, посилення інтересу до поглибленого вивчення предметів професійно-теоретичної підготовки і оволодіння навичками трудових прийомів, розвитку творчих здібностей учнів, постійного поповнення і поглиблення знань  у ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ» проведено конкурси професійної майстерності  з професій: «Столяр будівельний», «Слюсар з ремонту рухомого складу», «Штукатур». Конкурс фахової майстерності – це змагання, що має на меті виявити кращих із числа учасників. Такі змагання сприяють  підготовці учнів до максимальної реалізації своїх знань, умінь та професійних навичок. 

Час пливе, а пам’ять біль тримаєНовини

Час пливе, а пам’ять біль тримає

 

 

Витає дух нескореної волі,

Гримлять щити, молитви і пісні, 

Рядами рівними між нас ідуть герої, 

Усі, хто голову поклав в ці темні дні.

 

Співпраця з батьками – шлях до успіхуНовини

Співпраця з батьками – шлях до успіху

    18 лютого в ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ» відбулися загальноучилищні батьківські збори.

ЗНО 2017Новини

ЗНО 2017

   У 2017 році для вступу до вищих навчальних закладів особи подають сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016 і 2017 років. Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2017 року розпочалась 06 лютого і триватиме до 17 березня.

Майстерність викладачів будівельних спецдисциплінНовини

Майстерність викладачів будівельних спецдисциплін

  У рамках проведення Тижня будівельних дисциплін свою майстерність у проведенні відкритих уроків продемонстрували викладачі нашого училища – Аліксійчук Марія Іванівна та Павлюк Сергій Васильович.

Моя професія – моє майбутнєНовини

Моя професія – моє майбутнє

    Під такою назвою відбувся конкурс в рамках проведення Тижня будівельних дисциплін у нашому училищі. У конкурсі взяли участь дві команди.

Повернулись з "бронзою"Новини

Повернулись з "бронзою"

    З третім місцем повернулась наша дівоча збірна з обласних змагань з армреслінгу, які проходили в м. Рівне 09 лютого в залік спартакіади серед закладів профтехосвіти Рівненської області.

Є події, які не можна забувати.Новини

Є події, які не можна забувати.

 «Є дві правди. Одна дійсна, реальна правда.  

Друга — вигадана, неіснуюча, така, якою хотіли б її бачити. 

Вона вважатиметься за дійсну, а дійсна за ворожий наклеп.» 

(Олександр Довженко, "Щоденник", 18.ХІ.1942) 

«Трагедія Крут крізь простір і час»Новини

«Трагедія Крут крізь простір і час»

    Мало яка інша подія в історії молодої незалежної України є настільки ж відомою, як бій під Крутами. Він посідає чільне місце в національній історичній пам’яті, проте нині ще й досі немає цілісного опису крутянських подій.