Вас вітає ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"
Матеріали за Березень 2017 року

Колектив оцінив роботу директораНовини

Колектив оцінив роботу директора

    24 березня у ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту" відбулися збори трудового колективу щодо оцінки роботи директора Руслана Івановича Шевчука.

Концерт військового оркеструНовини

Концерт військового оркестру

     Історія духової військової музики починається з давніх часів, про що свідчить в Біблії згадка про сурми при звернені до воїна – Гедеона. Під час походу у визвольній війні, Гедеон крім зброї дав кожному із своїх 300 воїнів сурми і переміг силу-силенну ворожого війська. Так що воєначальники добре розуміли велику роль музики для піднесення бойового духу своїх воїнів.

Тиждень цариці всіх наукНовини

Тиждень цариці всіх наук

    Математика, що є найдавнішою з усіх наук, разом з тим залишається завжди молодою наукою, яка бурхливо розвивається, яка весь час розширює галузі свого застосування. Математика є невід`ємним компонентом загальнолюдської культури.

Повернулися із "золотом" та "бронзою"Новини

Повернулися із "золотом" та "бронзою"

 Знову успішним став виїзд наших спортсменів в м. Рівне на черговий тур спартакіади області.

«Герої Української революції 1917–1921рр.»Новини

«Герої Української революції 1917–1921рр.»

     У березні 2017 року виповнюється 100-ліття від початку Української революції 1917–1921 років – одного із найважливіших і найскладніших періодів в історії Українського народу ХХ століття. Ця доба була вершиною національно-визвольної боротьби, відродження української нації.

Сучасні заклади освіти - 2017Новини

Сучасні заклади освіти - 2017

    16-19 березня 2017 р. відбулася головна подія освітньої галузі України –  VІІІ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти», що проходила за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, яка презентувала досягнення країни  у модернізації вітчизняної освіти та задала вектор для подальшого ефективного розвитку міжнародного співробітництва.

Столітня революція у творчості поетівНовини

Столітня революція у творчості поетів

     17 березня Україна відзначає 100 років з початку Української революції та створення Української Центральної Ради. Долучилось до святкування і наше училище. Викладачем української мови та літератури Наталією Поліщук з учнями групи №12 був проведений літературно-історичний екскурс «Революція в творах українських поетів».

"Перший Майдан: Українська революція 1917-1921 рр. в документах та фотографіях"Новини

"Перший Майдан: Українська революція 1917-1921 рр. в документах та фотографіях"

  17 березня розпочинається 100-річний відлік від початку Української революції 1917-1921рр. Ці події стали знаковими на шляху формування української політичної нації.

День відкритих дверейНовини

День відкритих дверей

     18 березня ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище  залізничного транспорту» гостинно відчинив свої двері для всіх охочих, та особливо тих, хто стоїть на порозі самостійного життя, хто мріє про свою життєву стежину, про цікаву професію, про навчання в хорошому навчальному закладі.

Спортивні досягненняНовини

Спортивні досягнення

     Знову третіми стали наші дівчата в змаганнях з баскетболу, що входять в залік спартакіади Рівненської області серед закладів професійно-технічної освіти. 

Візит польської делегаціїНовини

Візит польської делегації

    09 березня Здолбунівщину відвідала польська делегація на чолі із керівником повіту Свідніка Люблінського воєводства, а також секретар повіту, скарбник, керівник центру зайнятості, представник зав’язків із громадськістю.

Спілкування – найбільша розкіш у житті.Новини

Спілкування – найбільша розкіш у житті.

    Не можна не погодитися зі словами чудового письменника Антуана де Сент-Екзюпері, який сказав, що «спілкування – найбільша розкіш у житті».

Вистава "Поліанна"Новини

Вистава "Поліанна"

    Культурне та мистецьке життя є невід’ємною частиною нашого закладу. Ось уже вкотре учні ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище» відвідали виставу «Поліанна» Рівненського академічного музично-драматичного театру, яку було представлено для глядачів Будинку культури цементників.

Віртуальна поїздка за допомогою тренажера машиніста.Новини

Віртуальна поїздка за допомогою тренажера машиніста.

     Відкриті уроки допомагають колективно визначити і на конкретних прикладах показати, які методи, прийоми і педагогічні засоби доцільно використати при вивченні найбільш складних тем програми, як краще використати на уроках сучасні технічні засоби навчання, як при мінімальних затратах навчального часу добитись ефективного засвоєння учнями нового навчального матеріалу, як розвивати увагу учнів, творчі здібності, як вчити учнів думати, робити висновки тощо.

«Не шукай роботу, а… створи її сам!»Новини

«Не шукай роботу, а… створи її сам!»

 – рецепти успіху від підприємців Рівненщини і Волині

"Тризуб - це Україна"Новини

"Тризуб - це Україна"

     У зв’язку з останніми подіями в світі учні ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» долучилися до патріотичного флеш-мобу «Тризуб – це Україна».

Вивчаємо гальмівну систему вагонуНовини

Вивчаємо гальмівну систему вагону

    Урок – це основна форма активного навчання учнів, що дає ефективний теоретичний та практичний результат при вивченні предмета. При підготовці відкритого уроку з теми «Призначення та будова гальмівного циліндра» з предмета «Гальма рухомого складу», який проводив викладач вищої категорії Слободянюк Іван Феодосійович, що має педагогічне звання «Старший викладач», у групі №2, ставилися завдання ознайомитися  з призначенням, функцією та будовою гальмівного циліндру та сформувати  поняття базових знань та навиків учнів.

Формування викладача як творчої особистостіНовини

Формування викладача як творчої особистості

   Одним із провідних завдань методичної діяльності училища є забезпечення необхідних умов для творчої діяльності молодих викладачів, надання їм допомоги в проходженні ступенів становлення й розвитку їх педагогічної майстерності.