Вас вітає ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"
Матеріали за Квітень 2017 року

Сходинки творчої майстерностіНовини

Сходинки творчої майстерності

     Професія  педагога багатогранна, коло обов‘язків  дуже широке, а успіхи здобуваються щоденною працею. Але водночас -  це радість спілкування,  це бажання бути потрібним кожному своєму учневі,  це досягнення маленьких чи великих  перемог у навчанні та вихованні. І чим вища майстерність викладача, тим  результативнішим є навчально-виховний процес.

Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам'ятьНовини

Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам'ять

    26 квітня 1986 року о 1:23:44 за київським часом сталася найбільша техногенна аварія в історії людства – з різницею у дві секунди відбулись два вибухи на четвертому реакторі Чорнобильської АЕС. 

Збережемо Землю разомНовини

Збережемо Землю разом

    22 квітня відзначають Всесвітній день Землі, покликанням якого є об’єднання людей у справі захисту довкілля. Це свято свою історію розпочало в США, де воно зародилося і швидко поширилося на весь світ. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім – Землю.

Училище вітає випускників 1962 рокуНовини

Училище вітає випускників 1962 року

    Прекрасна весняна пора є сповіщенням закінчення навчального року, а для когось – це прощання з рідними стінами навчального закладу. І так щороку. 

З Великоднем!!!Новини

Готуємось до ВеликодняНовини

Готуємось до Великодня

    Напередодні Великодня, 13 квітня, в гуртожитку ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» пройшов практичний семінар «Готуємось до Великодня», який провела вихователь третього поверху Ковтун Анастасія Олександрівна. Метою заходу було підготуватися до свята та долучити учнів до українських традицій.

День цивільного захистуНовини

День цивільного захисту

     12 квітня у ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» відбувся День цивільного захисту. На захід був запрошений завідуючий сектором з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Здолбунівської РДА Дейнека Ігор Олександрович, який надав методичні рекомендації. 

Міжнародний день визволення в’язнів фашистських таборівНовини

Міжнародний день визволення в’язнів фашистських таборів

    11 квітня 1945 року в’язні Бухенвальду підняли інтернаціональне повстання проти гітлерівців та вийшли на волю. Цей день назавжди залишився в пам’яті тих людей, які пройшли жахіття фашистських катівень. Біографії цих людей – це справжні уроки мужності для молодого покоління.

Молодь за здоров’яНовини

Молодь за здоров’я

06 квітня в ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ» відбувся фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров'я».

«Знай і люби свій край»Новини

«Знай і люби свій край»

    В закладі проведено конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» та організовано виставку виробів у бібліотеці.

Атестація педагогічних працівниківНовини

Атестація педагогічних працівників

    Метою атестації  педагогічних працівників є стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи,  підвищення престижу й авторитету професії,  забезпечення ефективності навчально-виховного процесу.

Засідання педагогічної радиНовини

Засідання педагогічної ради

    У нашому училищі відбулось чергове засідання педагогічної ради.

“Суїцид та шляхи його попередження”Новини

“Суїцид та шляхи його попередження”

     Питання суїциду є складною актуальною та соціально-педагогічною проблемою сьогодення, а особливо важливим є питання підліткового суїциду.