Вас вітає ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"
Матеріали за Травень 2017 року

Урок виробничого навчання на навчальному полігоніНовини

Урок виробничого навчання на навчальному полігоні

   26 травня в нашому училищі на навчальному полігоні відбувся відкритий контрольно-перевірочний урок з виробничого навчання за темою «Поодинока заміна шпал і перевідних брусів» в групі №13 з професії  «Монтер колії. Слюсар з ремонту колійних машин і механізмів». 

Музейні гостиниНовини

Музейні гостини

    У неділю, 28 травня, біля Рівненського обласного краєзнавчого музею відбулися традиційні "Музейні гостини". Це свято неймовірно люблять, завжди чекають і намагаються ніколи не пропустити, не лише рівняни, а й гості міста. Три з половиною сотні майстрів розмістилися далеко за межами музейного подвір'я, серце Рівного на цілий день перетворилося на ярмарку із народними гуляннями.

Продовження трудових відносинНовини

Продовження трудових відносин

    24 березня у ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту" відбулися збори трудового колективу щодо оцінки роботи директора Руслана Івановича Шевчука. Присутні шляхом таємного голосування визнали роботу керівника позитивною, а контракт Шевчуку Р.І. на посаді директора ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту" забажали продовжити.

В спартакіаді профтехосвіти фінішували другимиНовини

В спартакіаді профтехосвіти фінішували другими

     Змаганнями легкоатлетів завершилась спартакіада Рівненської області серед закладів професійно- технічної освіти, що взяла старт ще в листопаді минулого року.

Навчаємось комп’ютерній грамотностіНовини

Навчаємось комп’ютерній грамотності

 Не соромся вчитися і в зрілому віці.

Краще навчитися пізно, ніж ніколи.

Езоп

Працівники училища одягнули вишиванкиНовини

Працівники училища одягнули вишиванки

…Нитки, неначе мрії кольорові,

Вплелися в долі біле полотно...

Вона - це символ віри і любові,

Що нам Господь вручив колись давно...

Вона пропахла вітром і грозою,

Вогнем і житнім хлібом на столі,

Солоним потом, згірклою сльозою,

І кров`ю, українців на землі…

Анатолій Матвійчук

Бути здоровим - це модно!Новини

Бути здоровим - це модно!

    Кожна людина бажає жити довго і щасливо. Сьогодні в суспільстві все більше людей виступають за здоровий спосіб життя. Вони не палять, займаються спортом, не їдять шкідливих продуктів. Їх головна мета - зберегти здоров'я, щоб бути активними, та довше жити.

Ми за чисте довкілляНовини

Ми за чисте довкілля

     13 травня в ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» пройшла акція «Ми за чисте довкілля».

Війні немає забуттяНовини

Війні немає забуття

       Щороку, в травні, ми відзначаємо День пам’яті та примирення. Дорогу ціну заплатила Україна за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні, яка розпочалася 1 вересня 1939 року із вторгнення військ нацистської Німеччини до Польщі, а завершилася 2 вересня 1945 року беззастережною капітуляцією Японії.

1939 – 1945р.р. «Пам’ятаємо. Перемагаємо»Новини

1939 – 1945р.р. «Пам’ятаємо. Перемагаємо»

      Під таким гаслом вся прогресивна громадськість відзначила 9 травня 72-у річницю перемоги над нацизмом у Європі. Долучився до святкувань і колектив училища.

Вшанували пам’ять полеглихНовини

Вшанували пам’ять полеглих

 5 травня учні групи №5 ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» поклали квіти до обеліску.

Дівчата стали чемпіонками УкраїниНовини

Дівчата стали чемпіонками України

      З першим місцем повернулась з Всеукраїнських змагань з стрітболу серед унів професійно-технічних навчальних закладів збірна Рівненської області. Цей успіх для нас є особливо приємним, адже в складі переможниць з чотирьох учасниць двоє – учениці нашого училища Ровенчук Іванна та Грищук Елла.

Навчально-ознайомчий візит до ПольщіНовини

Навчально-ознайомчий візит до Польщі

   В рамках українсько-польського проекту «Активна молодь на ринку праці - підвищення якості професійного та підприємницького навчання в українських навчальних закладах з використанням методів моделювання», було запрошено на навчально-ознайомчий візит до Малопольського воєводства викладача економіки  Верещук Ольгу Миколаївну у період з 23-28 квітня 2017 р. польським партнером проекту – Фундація місцевої демократії Малопольський Інститут територіального самоврядування і адміністрації, м. Краків.

«ЧИСТОFEST» – Всеукраїнський екологічний фестивальНовини

«ЧИСТОFEST» – Всеукраїнський екологічний фестиваль

    29 квітня відбувся Всеукраїнський екологічний фестиваль «ЧИСТОFEST», який організувала громадська організація «Let's do it, Ukraine».

Юна зіркаНовини

Юна зірка

     З метою виявлення талановитої молоді, підтримки розвитку дитячого естрадного мистецтва, надання професійних рекомендацій щодо подальшого творчого розвитку учасників 27 квітня на базі ДПТНЗ «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну» проводився обласний огляд-конкурс української естрадної пісні «Юна зірка» серед учнів загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів.

Воскресни, писанко!Новини

Воскресни, писанко!

     Під такою назвою пройшла виставка пасхальних композицій та екібан в ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту». Адже Великдень – це величне свято, символом якого є писанка: знак нового життя, воскресіння Бога і відродження природи.