Вас вітає ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"
Матеріали за Червень 2017 року

Попрощалися з училищемНовини

Попрощалися з училищем

 30 червня в ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» пройшли урочистості з нагоди закінчення навчального року.

Конкурс методрозробокНовини

Конкурс методрозробок

        На початку червня методичним центром нашого училища було оголошено конкурс на кращу методичну розробку педагогічних працівників.

Підсумкове заняття Школи молодого викладачаНовини

Підсумкове заняття Школи молодого викладача

    Зміст роботи Школи молодого викладача визначають ті першочергові проблеми і найбільш типові труднощі, з якими стикаються молоді спеціалісти у навчально-виховному процесі, тому першочерговим завданням   Школи є сприяння постійному творчому зростанню та формуванню педагогічної майстерності викладача.

Регіональний науково-практичний семінарНовини

Регіональний науково-практичний семінар

 8 червня  НМЦ ПТО у Чернігівській області та Білоцерківський ІНПО проводили Регіональний науково-практичний вебінар «Професійний розвиток педагогічних працівників ПТНЗ в умовах євроінтеграції», в якому взяла участь викладач економіки ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» Верещук Ольга Миколаївна, виступивши з доповіддю на тему: «Підвищення якості професійного та підприємницького навчання в професійних навчальних закладах Польщі та України з використанням методів моделювання. 

Фінал конкурсу «Юніор бізнесу – 2017»Новини

Фінал конкурсу «Юніор бізнесу – 2017»

    10 червня у м.Львів в приміщенні готелю «Львів» відбувся фінал конкурсу «Юніор бізнесу – 2017». 

Поліський краю дорогий…Новини

Поліський краю дорогий…

     Рідний край, батьківщина, батьківська земля… Скільки любові гордості у цих словах!

Засідання педагогічної радиНовини

Засідання педагогічної ради

   Підходить  до завершення навчальний рік. Для педагогів наближається приємна пора відпусток, а перед тим потрібно підвести підсумки своєї діяльності та окреслити плани на наступний навчальний рік. 31 травня відбулося засідання педагогічної ради в нашому училищі.