Вас вітає ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"
Матеріали за Вересень 2017 року

З Днем працівників освітиНовини

З Днем працівників освіти

   29 вересня в училищі пройшли урочистості з нагоди свята. Восени, коли починають вкриватися позолотою дерева, ми відзначаємо свято людей, які своє життя присвячують дітям. Як багато криється у слові педагог!

Нагородження кращихНовини

Нагородження кращих

   29 вересня на ранковій лінійці було проведено нагородження переможців та призерів Спартакіади, присвяченої Дню фізичної культури та спорту України.

Зустріч Президента України з працівниками освітиНовини

Зустріч Президента України з працівниками освіти

 Відбулася зустріч Президента України з працівниками освіти. Серед запрошених гостей – делегація Рівненщини, на чолі з заступником голови РОДА Світланою Богатирчук-Кривко. Мав честь бути присутнім на зустрічі директор ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» Шевчук Руслан Іванович. 

Школа молодого викладача розпочала свою роботуНовини

Школа молодого викладача розпочала свою роботу

     У ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ» відбулось перше в цьому навчальному році засідання Школи молодого викладача, у якій взяли участь молоді викладачі, новопризначені молоді педагоги, а також і більш досвідчені молоді викладачі, які працюють в училищі не перший рік, але всі вони свідомо вирішили удосконалювати свою педагогічну майстерність.

Відзначили день фізичної культури та спортуНовини

Відзначили день фізичної культури та спорту

     Традиційно цікаво та весело пройшло святкування Дня фізичної культури та спорту України в нашому училищі. Як і в попередні роки спортивні заходи було розподілено на два дні. 

Роз’яснення питань атестації педагогічних працівниківНовини

Роз’яснення питань атестації педагогічних працівників

          У ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ» відбулась інформаційна нарада викладачів та майстрів виробничого навчання  з вивчення Типового положення про атестацію  педагогічних працівників.

Конкурс "У пошуках нових зірок"Новини

Конкурс "У пошуках нових зірок"

 У ДНЗ “Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту” приходять учні не лише для того, щоб оволодіти навичками певної професії, а й щоб проявити себе у різних аспектах.

Конкурс гуртожиткуНовини

Конкурс гуртожитку

 

 

З 15 вересня у ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» проходив огляд-конкурс на краще облаштування учнівської кімнати.З 15 вересня у ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» проходив огляд-конкурс на краще облаштування учнівської кімнати.

Конкурс "У пошуках нових зірок"Новини

Конкурс "У пошуках нових зірок"

У ДНЗ “Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту” приходять учні не лише для того, щоб оволодіти навичками певної професії, а й щоб проявити себе у різних аспектах. 

«Семінар – тренінг молодіжного профактиву»Новини

«Семінар – тренінг молодіжного профактиву»

Процес формування громадянського суспільства передбачає залучення молоді до активного суспільного життя, створення для неї максимально сприятливих умов для самореалізації.

Свято квітів "Барви осені"Новини

Свято квітів "Барви осені"

Уже традиційно на початку вересня у ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» відбувається свято квітів.

Знайомство з містом ЗдолбунівНовини

Знайомство з містом Здолбунів

 Батьківщина, шляхетні громадянські чесноти починаються з рідного краю, свого порога, своєї вулиці, навчального закладу, міста. Усвідомлюючи те, що формування високої свідомості та громадянської активності, поваги до історії народу спирається на знання рідного краю, його людей, їхніх звершень, цьогоріч, виховну роботу в ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ»  розпочато по-новому.

Місту Здолбунів - 520Новини

Місту Здолбунів - 520

    Цьогоріч Здолбунову виповнилося 520 років. Організатори святкування як завжди представили здолбунівчанам насичену та яскраву програму, яка розпочалася з самого ранку.

Європа – це наш цивілізаційний вибірНовини

Європа – це наш цивілізаційний вибір

    Новий навчальний 2017-2018 рік в ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ» розпочався святковою лінійкою, присвяченою Дню знань.  Традиційно для всіх навчальних груп класними керівниками та майстрами в/н було проведено перший урок. Цьогоріч усіх учнів об`єднала тема: «Європа – це наш цивілізаційний вибір». 

День знань – свято мудростіНовини

День знань – свято мудрості

Знову ранок першого вересневого дня наповнився мелодійними звуками шкільного дзвоника.

День знань – свято мудростіНовини

День знань – свято мудрості

 Знову ранок першого вересневого дня наповнився мелодійними звуками шкільного дзвоника.

Засідання серпневоі педрадиНовини

Засідання серпневоі педради

      Одним із головних завдань педагогічної ради є створення дружнього працездатного педагогічного колективу.