Вас вітає ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"
Матеріали за Жовтень 2017 року

«Кулінарні перегони»Новини

«Кулінарні перегони»

 26 жовтня в гуртожитку ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» вихователем третього поверху Ковтун Анастасією Олександрівною був проведений позакласний виховний захід «Кулінарні перегони», присвячений практичному вивченню і засвоєнню традицій українського народу в культурі побуту.

Завершився турнір пам’яті Петра ГродськогоНовини

Завершився турнір пам’яті Петра Гродського

      Черговий турнір памяті воїна-інтернаціоналіста  Петра Гродського з міні-футболу завершився  в понеділок 23 жовтня. Змагання, що фактично є першістю училища,  стартували ще у вересні, і участь в них взяли 12 команд.

Тактико-спеціальні навчання на території ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ"Новини

Тактико-спеціальні навчання на території ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ"

 25 жовтня рятувальники 10-ї держаної пожежно-рятувальної частини провели тактико-спеціальні навчання на території ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту». 

Фотоконкурс «Моя Україно!»Новини

Фотоконкурс «Моя Україно!»

 19 жовтня в училищі відбулася виставка-конкурс робіт юних фотоаматорів на тему "Моя Україно".

Усі навчальні групи представили фотороботи за такими номінаціями: портрет, жанрове фото, позажанрове фото, пейзаж, натюрморт, флора і фауна, архітектура, побутове фото, репортажне фото, макрофотографія, фото з застосуванням програми Adobe Photoshop.

Запорізькому професійному ліцею залізничного транспорту – 95 років!Новини

Запорізькому професійному ліцею залізничного транспорту – 95 років!

 20 жовтня Запорізький професійний ліцей залізничного транспорту відзначив 95-ту річницю з дня свого заснування. 

Нам 140! Ми досвідчені та сучасні!Новини

Нам 140! Ми досвідчені та сучасні!

Легкокрилим птахом пролітають роки. І ось нашому рідному училищу вже 140 років. Поважний вік для навчального закладу – є що згадати, над чим задуматися, та найголовніше – є чим пишатися, адже сьогодні Державний навчальний заклад «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» – престижний освітній центр, окраса Рівненщини, міцна база, яка готує  кваліфікованих фахівців для різних сфер, національно свідомих громадян держави, інтелектуальних і духовно гармонійних особистостей. Фахівців з міцними  теоретичними знаннями, практичними навичками, морально-естетичними цінностями, переданими від мудрих наставників, тисячі учнів сміливо й упевнено відкривають для себе нові горизонти професійної діяльності.

Історичний вернісажНовини

Історичний вернісаж

   10 жовтня 2017 року, в бібліотеці ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничногоо транспорту», відбулася зустріч учнів групи №3 «Слюсар з ремонту рухомого складу» і групи №14 «Провідник пасажирського вагона» із місцевим краєзнавцем Володимиром Остапуком – членом Національної спілки краєзнавців України. В.Остапук є автором книг «Перша школа в Здолбунові» і «Здолбунів – земля Волинська» та низки публікацій на історико-краєзнавчу тематику у місцевій і регіональній пресі, зокрема в часописі «Острога», членом редакційної колегії якого він є. 

Обласний етап конкурсу “Поліські пересмішники”Новини

Обласний етап конкурсу “Поліські пересмішники”

Українська душа споконвіку любила веселитися, забуваючи життєві негаразди та прикрощі. А що може бути кращим, як зібратися разом, щоб пожартувати. Уже вкотре керівництво з підготовки та проведення обласного огляду-конкурсу «Поліські пересмішники» здійснює навчально-методичний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів  у Рівненській області на базі ВПУ №1 м. Рівне. Цьогоріч 10-го жовтня  пройшов обласний етап конкурсу юних читців-гумористів “Поліські пересмішники”. У рамках конкурсу читали гуморески та усмішки Остапа Вишні, Павла Глазового, Степана Руданського, Юрія Берези та ін., а також авторські гуморески та розігрували сценки зі смішних творів.  

Міжнародний день людей похилого вікуНовини

Міжнародний день людей похилого віку

1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку, тому класні керівники ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» провели тематичні виховні години та залучали учнів до «Всеукраїнської хвилі доброти». Зокрема у групі №2 «Слюсар з ремонту рухомого складу» класний керівник Шевцова С.В. провела виховну годину на тему: «Шануймо старість!».

Екскурс в минуле училищаНовини

Екскурс в минуле училища

 140-річний поріг перейшов відлік свого існування ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту». Маленькими кроками йшли до великого сьогодення: від однокласного залізничного училища 1877 року до вищого професійного училища залізничного транспорту 2017 року. Багату і цікаву історію має наш навчальний заклад і чим більше її пізнаємо, тим більше вона затягує нас і змушує здійснювати пошук нових архівних матеріалів про училище.

Магія книгиНовини

Магія книги

 

«Книги – одна з найкращих життєвих інвестицій»