Вас вітає ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"
Матеріали за Листопад 2017 року

«Україна пам’ятає, світ визнає»Новини

«Україна пам’ятає, світ визнає»

  На таку тему класний керівник Шевцова Світлана Вікторівна провела позакласний захід у групі №2 («Слюсар з ремонту рухомого складу»), який був присвячений пам’яті жертв голодомору. Учні ознайомилися з історичними фактами про голодомор, підготували презентацію та переглянули відеоролик. Під час бесіди учні висловлювали свою думку про страшні події 1932-1933 років.  

«Жах століть і поколінь»Новини

«Жах століть і поколінь»

   Вся Україна в ці дні затримала свій подих у скорботному мовчанні за втратами, що поніс наш український народ за часів сталінізму. Їм – неоплаканим і невідспіваним… Їм – похованим без труни і молитви, позбавленим могили й шани… 

Відкритий урок охорони праціНовини

Відкритий урок охорони праці

    Усвідомлене ставлення до особистої безпеки та безпеки колег по праці приходить не тільки внаслідок життєвих обставин, а й у процесі здобуття професії.

БУДЬ ОБЕРЕЖНИМ З ВОГНЕМ!Новини

БУДЬ ОБЕРЕЖНИМ З ВОГНЕМ!

    В рамках місячника з охорони праці у ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ» проводилась вікторина-змагання «Будь обережним з вогнем»,  з метою закріпити знання учнів з питань пожежної безпеки, відпрацювати навички правильних дій при пожежі та  навчитися швидко оцінювати небезпечну ситуацію, приймати оптимальне рішення щодо її подолання, рятування свого життя та надання допомоги іншим.

Увага, електричний струм!Новини

Увага, електричний струм!

    Електричний струм природного або техногенного походження -найрозповсюджений фактор небезпеки у багатьох сферах сучасної діяльності людини. В природі - блискавка, у виробництві та побуті змінний або постійний електричний струм. Існує дуже велика кількість електротравм як у світі, так і в Україні. Як правило це є результатом недбалого ставлення до правил поводження з електрообладнанням та незнанням правил поводження після ураження.

Чергове засідання педагогічної радиНовини

Чергове засідання педагогічної ради

   24 листопада 2017 року відбулося чергове засідання педагогічної ради колективу ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту».

«Правила поведінки у громадських місцях!»Новини

«Правила поведінки у громадських місцях!»

   21 листопада 2017 року, з нагоди проведення Всеукраїнського тижня права, начальник відділу «Здолбунівське бюро правової допомоги» Позняк Тетяна провела тематичний семінар з вихованцями ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» на тему: «Правила поведінки у громадських місцях!».

Вивчаємо польську мовуНовини

Вивчаємо польську мову

    Із семи країн, з якими межує Україна, найтісніші культурні, економічні та соціальні зв’язки налагоджені з Польщею. І хоча з цією країною наші громадяни  добре знайомі, польська мова часто залишається загадкою для українця, породжуючи непорозуміння і ускладнюючи спілкування між представниками наших народів.

Нагороджено переможців кубка Петра ГродськогоНовини

Нагороджено переможців кубка Петра Гродського

   В понеділок, 20 листопада відбулося  нагородження переможців та призерів цьогорічного кубку з міні-футболу, присвяченого пам’яті воїна-інтернаціоналіста, випускника нашого училища Петра Гродського.

Школа молодого викладачаНовини

Школа молодого викладача

    Основна форма в системі особистісно зорієнтованого навчання  – урок. Який же він має бути, щоб сприяти розвиткові особистості з гнучким розумом, швидкою реакцією на все нове, з повноцінними, розвиненими потребами подальшого пізнання та самостійної дії, з добрими орієнтувальними навичками й творчими здібностями? Саме це питання стало основною темою засідання Школи молодого викладача,  яке відбулося 17 листопада  2017 р. у методичному центрі ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту». 

"Культура поведінки"Новини

"Культура поведінки"

   16 листопада вихователь Шевченко Л.І. провела відкритий захід для учнів четвертого поверху гуртожитку на тему: «Культура поведінки. Привітання і знайомства. Як поводити себе у гостях?». У ході проведення етичної бесіди учні ознайомилися з сучасними формулами етикету, навчилися, як правильно вітатися та прощатися, як поводити себе в гостях. Учні групи №4 Ярема Олександр, Шведюк Олександр, Опалько Дмитро показали цікаві сценки із учнівського життя. Учні групи №8 Ничипорук Андрій, Юрчук Владислав, Самков Роман, Мельник Назар та групи №4 Дідух Денис, Довгаль Володимир, Катеринич Ілля, використовуючи таблицю формул етикету та малюнків, розповіли, кого і де вітати, як представляти людину при знайомстві, як поводити себе у гостях.

Основне про ЗНОЗНО-2019

Додаткова сесіяЗНО-2019

Пробне ЗНОЗНО-2019

Розмовляти українською модноНовини

Розмовляти українською модно

    З 06 по 10 листопада в ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» проходив тиждень української мови, присвячений Дню української писемності та мови. Метою проведених заходів було донести до учнів багатство рідної мови; формувати відчуття краси рідної мови; розвивати мовленнєві здібності учнів; сприяти самореалізації кожного учасника, задіяного у програмі тижня. У рамках тижня було проведено багато різноманітних заходів, організаторами яких стали викладачі-філологи – Нижник О.В. та Поліщук Н.А.

Урок виробничого навчання з професії «Столяр будівельний. Тесляр»Новини

Урок виробничого навчання з професії «Столяр будівельний. Тесляр»

      Майстром виробничого навчання Чернюком В.В. 3 листодада  був проведений відкритий урок на тему: «Установка завісів, кутників, шпінгалетів, петель різних конструкцій, замків накладних та врізних».

Філософія життя – шкідливим звичкам скажемо: ні!Новини

Філософія життя – шкідливим звичкам скажемо: ні!

      З метою формування в учнів знань та навичок  безпеки повсякденного життя, а також правил безпечної поведінки та необхідність дотримання їх в різних нестандартних ситуаціях з 6 грудня по 5 грудня в училищі проводиться  місячник з охорони праці, пожежної безпеки, електробезпеки та безпеки життєдіяльності «Моє життя, моє навчання, моя безпечна практика».

Інтелектуальні змаганняНовини

Інтелектуальні змагання

 Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика — конкурс, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

Візит делегації зі Здолбунівщини до ВолновахиНовини

Візит делегації зі Здолбунівщини до Волновахи

  З 7 по 9 листопада тривав робочий візит делегації зі Здолбунівщини до Волновахи. До складу делегації увійшли голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук,  його заступник, учасник АТО Сергій Гридін, депутат райради Василь Тимощук та директор ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту" Руслан Іванович Шевчук.

«Ярмарок професій та освітніх програм»Новини

«Ярмарок професій та освітніх програм»

  8 листопада в селі Зоря відбувся «Ярмарок професій та освітніх програм» для учнів 11 класів шкіл Рівненського району.Даний захід дає можливість випускникам шкіл міста й району отримати інформацію про навчальні заклади області та підвищувати мотивацію до пошукової творчої діяльності з питань вибору професії. 

«Швидко, смачно, корисно»Новини

«Швидко, смачно, корисно»

  З 2 по 9 листопада в ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» на п’ятому поверсі гуртожитку вихователь Мороз Людмила Володимирівна провела серію практичних семінарів «Швидко, смачно, корисно», на яких учні покроково опановували куховарське мистецтво, знайомились з українськими національними традиціями в приготуванні млинців, оладок, налисників.  

Тиждень спецдисциплін залізничних професійНовини

Тиждень спецдисциплін залізничних професій

    4 листопада вся прогресивна громадськість України відзначала День залізничника. У цей день линули вітання для працівників сталевих магістралей, адже їхня щоденна кропітка праця заслуговує подяки і шани.

Відкритий урок «Зміст проїзних документів придбаних різними способами»Новини

Відкритий урок «Зміст проїзних документів придбаних різними способами»

    У ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ» напередодні Дня залізничника проведено тиждень залізничних дисциплін. Широкий формат заходів охопив не лише учнів, а й викладачів та майстрів виробничого навчання, які із задоволенням діляться усіма тонкощами залізничних професій.

Посвята в старостиНовини

Посвята в старости

 Процес керівництва Ради відбувається безпосередньо за допомогою старостату. В училищі навчається 15 груп учнів, і у кожній є староста – права рука майстра і класного керівника. Староста повинен бути прикладом для своєї групи, гарно вчитися, бути відповідальним і старанним. Це людина, яку слухають і поважають, яка бере активну участь в житті училища. Старост вирізняє з-поміж учнів значок на грудях: емблема учнівського самоврядування.

«Не праклінай, што я люблю»Новини

«Не праклінай, што я люблю»

 На виставі під такою назвою 2листопада побували учні ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ».Вистава відбулася у міському Будинку культури цементників. Виступ презентував театр одного актора «ЗНІЧ» Білоруської державної філармонії (м.Мінськ). Це моновистава, позаконкурсний показ. Учні, які проживають в гуртожитку на третьому поверсі, разом із своїм вихователем Ковтун Анастасією Олександрівною, виявили бажання стати глядачами даної вистави. Після перегляду вистави, всі залишились задоволені.

Психологічний тренінг «Юний оратор»Новини

Психологічний тренінг «Юний оратор»

 

2 листопада 2017 року психологом училища Якубчик Валентиною Романівною було проведено щомісячне засідання Школи лідера для старост груп у формі тренінга «Юний оратор». 

«Торгівля людьми – ганебне явище сучасності»Новини

«Торгівля людьми – ганебне явище сучасності»

   Якби років зі сто тому хтось сказав, що у XXIстолітті процвітатиме работоргівля, у це ніхто б не повірив. А проте, це явище – одне з ознак нашого часу: людство не вчиться на своїх помилках. 

Вивчаємо свою професію творчоНовини

Вивчаємо свою професію творчо

     Залізничні професії завжди актуальні, а на сучасному етапі перспективні та потрібні на ринку праці.  Залізничному транспорту належить провідна роль у транспортній системі України. 

Кращий за професією залізничникаНовини

Кращий за професією залізничника

      30 жовтня в ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище»  викладачем спецдисциплін  Мулявкою С.І. між учнями залізничних професій  проведено конкурс на звання «Кращий за професією»,  присвячений  Дню залізничника.   В конкурсі брали участь група №14 «Провідник пасажирського вагона»  та група №18 «Помічник машиніста електровоза».

«Нові концепції викладання у світлі інноваційних досягнень європейської дидактики вищої школи»Новини

«Нові концепції викладання у світлі інноваційних досягнень європейської дидактики вищої школи»

 Стрімкість розвитку комунікативних технологій  вимагає постійної уваги, а розвиток технологій у світовому значенні, ще більшого моніторингу і вивчення. Потреби промисловості вимагають прикладних досліджень і підготовки фахівців якомога вищої кваліфікації. В наш час нікого не здивуєш, що люди подорожують світом, дізнаються про різні культури і спілкуються різними мовами.  Тож настав час ділитися досвідом на міжнародному рівні. І хто, як не педагоги, є найактивнішими учасниками інтенсифікації розвитку комунікацій між державами і міждержавними звʼязками. Хто, як не педагог, має ділитися досвідом і впроваджувати нові методи навчання, ділитися набутими знаннями і примножувати фахівців своєї справи. 

Вікторина «Перший мільйон»Новини

Вікторина «Перший мільйон»

 4-го листопада своє професійне свято відзначають залізничники України.