Вас вітає ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"
Матеріали за Грудень 2017 року

«Впевненість у собі як показник компетентності педагога»Новини

«Впевненість у собі як показник компетентності педагога»

  З метою профілактики професійного вигорання 26 грудня психологом  Якубчик В.Р  для адміністрації закладу було проведене тренінгове заняття на тему: «Впевненість у собі як показник компетентності педагога», на якому вчилися розвивати впевненість в собі, лідерські якості, позитивне мислення, використовуючи при цьому різні психологічні вправи на розвиток саморегуляції, розслаблятися та підвищувати самооцінку. 

«Двобій двох титанів»Новини

«Двобій двох титанів»

 21 грудня в училищі  в рамках тижня природничих наук відбувся фізико-математичний бій: «Двобій двох титанів», який провели викладач математики Корчинська Ольга Василівна та викладач фізики Флорак Назар Леонідович з метою систематизувати вивчене з фізики та математики, розвивати логічне мислення, винахідливість, уяву, доброзичливість учнів.

Підсумки місячника з охорони праціНовини

Підсумки місячника з охорони праці

 В ДНЗ «ЗВПУЗТ»  проходив місячник з охорони праці та промислової безпеки під девізом: «Моє життя, моє навчання, моя безпечна практика».

«На перехресті 3-х наук»Новини

«На перехресті 3-х наук»

   «Широко простягає хімія,  фізика і біологія у справи учнівські»… Так можна перефразувати слова відомого вченого М.В. Ломоносова. Першокурсники запропонували свою версію: «Без фізики, хімії і біології і не туди, і не сюди». Ще багато цікавого можна було почути і побачити на позакласному заході інтелектуальному шоу «На перехресті 3-х наук», що був проведений 20 грудня Шеменюк Наталією Володимирівною та молодим викладачем фізики Флораком Назарієм Леонідовичем. Учасниками заходу стали учні груп №4, №8, №9.

Відкритий урок на тему «Нафта. Склад і властивості нафти. Нафтопродукти»Новини

Відкритий урок на тему «Нафта. Склад і властивості нафти. Нафтопродукти»

   Вже традицією у нашому закладі стало проведення предметних тижнів. Так, з 18 по 22 грудня 2017 року проходить тиждень природничо-математичних дисциплін. 20 грудня відкритий урок з хімії на тему «Нафта. Склад і властивості нафти. Нафтопродукти» провела викладач хімії Шеменюк Наталія Володимирівна.

Руйнуємо кордони, вивчаючи англійську мову.Новини

Руйнуємо кордони, вивчаючи англійську мову.

    19 грудня Дрига Антон Лукич провів відкритий урок з англійської мови за темою «Спорт в нашому житті» в групі №5.
    Спорт має дивовижні властивості. Він об’єднує людей, знайомить їх між собою, зміцнює здоров’я, характер і навіть розумові здібності людей, розвиває в них такі навички як швидкість, спритність, реакція, координація, витривалість, терпіння і сила. Спорт приносить людям масу позитивних емоцій.

Відкритий бінарний урок "Фанера. Застосування фанери. Площа поверхні виробів з фанери"Новини

Відкритий бінарний урок "Фанера. Застосування фанери. Площа поверхні виробів з фанери"

  19 грудня, в день святого Миколая, викладач математики Корчинська Ольга Василівна та викладач матеріалознавства Аліксійчук Марія Іванівна провели відкритий бінарний урок у групі №10 «Столяр будівельний. Тесляр» на тему: Фанера. Застосування фанери. Площа поверхні виробів з фанери. Мета даного уроку – закріпити вміння та навички знаходження площі виробів з фанери; удосконалювати знання з теми «Фанера. Площа поверхні виробів з фанери».

Фестиваль колядок «Вифлеємська зірка»Новини

Фестиваль колядок «Вифлеємська зірка»

  У час, коли на землю лягає кришталева пухка ковдра, у вікна будинків заглядає Різдвяна зірка. Вона приносить Божу благодать у кожну оселю і всі люди прославляють Сина Божого у піснях-колядках.

19 грудня – День святого Миколая!Новини

19 грудня – День святого Миколая!

  З початком зими починаються веселі зимові свята та розваги. Перше свято, якого учні чекають з нетерпінням – це День Святого Миколая.

Солодощі від святого МиколаяНовини

Солодощі від святого Миколая

 

 Дев’ятнадцятого грудня – день святого Миколая. Щороку приходить він у кожну господу з миром і дарунками. Для маленьких стає чарівною казкою, коли невидимо з’являється вночі і кладе під подушку такі бажані гостинці. Виростають діти – і добра казка зникає, а Миколай залишається.

Вистава «Сватання на Гончарівці»Новини

Вистава «Сватання на Гончарівці»

     13 грудня учні групи № 4 та групи №2 разом зі своїми класними керівниками  Нижник О. В. та Шевцовою С. В.  відвідали виставу Рівненського музично-драматичного театру  "Сватання на Гончарівці".

Свято АндріяНовини

Свято Андрія

  13 грудня веселе і колоритне свято пройшло в ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту». Адже день Андрія був найвеселішим та найочікуванішим з-поміж найбільших зимових свят. За українським звичаєм, сільська молодь збиралася в одній хаті на так званих «великих» вечорницях, влаштовуючи там усілякі забави та гульбища.

«Нанесення та розрівнювання ґрунту по маяках».Новини

«Нанесення та розрівнювання ґрунту по маяках».

      Майстром виробничого навчання Швець Світланою Іванівною 6 грудня 2017року в групі №8 «Лицювальник-плиточник. Штукатур. Маляр» був проведений відкритий урок на тему: «Нанесення та розрівнювання ґрунту по маяках».

“Наші найкращі”Новини

“Наші найкращі”

   Всі дівчата приділяють увагу хлопцям – вітають їх, дарують подарунки та чарівні посмішки. Отож і на свято 6 грудня, у День Збройних Сил України, в групі №14 “Провідник пасажирського вагона” було проведено виховний захід “Наші найкращі”. Під час свята звучали привітання для хлопців, також проводились різні конкурси, в яких приймали участь по черзі усі хлопці. Зінчук Максим найкраще проявив уміння одягати дівчину у вечірню сукню із паперу.

З Україною в серці. Незламні воїни АТОНовини

З Україною в серці. Незламні воїни АТО

    На даний час, на наших очах, твориться історія – історія справжніх героїв. Ці роки війни, опишуть в підручниках історії, як війну України з Росією. Справжнім героям нашого часу була присвячена виховна година, проведена класним керівником Поліщук Н.А. у групі № 5 («Слюсарі з ремонту рухомого складу»).

"Битва поколінь"Новини

"Битва поколінь"

    6 грудня за ініціативи викладачів у ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» вперше пройшла конкурсно-розважальна гра «Битва поколінь» за мотивами телевізійної програми «Хто зверху?». Ідея проведення гри у організаторів спалахнула давно, але вирішили втілити її в життя саме до Дня Збройних сил України та  привітати наших чоловіків та юнаків доволі оригінально  – влаштувати  різноманітні конкурси та змагання.

Веселе свято знавців охорони праціНовини

Веселе свято знавців охорони праці

    Минулого четверга в рамках Місячника з охорони праці відбулися змагання КВК, за участю команд  груп першого курсу,  які вивчають предмет  «Охорона праці».  За перехідний кубок найвеселіших знавців предмету «Охорона праці» боролися команди першокурсників, назви яких вражали своїм розмаїттям: «Каски шоу » - група  №4,  «Ківш» - група №8, «Флеш»  -  група  №9,  «Форсаж» - група №11, «Смайлики» - група №14.

«Давайте пригадаємо…»Новини

«Давайте пригадаємо…»

       04 грудня класний керівник Верещук Ольга Миколаївна провела позакласний захід у групі №15 «Помічник машиніста тепловоза. Слюсар з ремонту рухомого складу» на тему «Давайте пригадаємо…», метою якого було згадати найкращі моменти за час навчання групи в училищі, адже незабаром дана група випускається.  

ВІЛ не вибирає своїх жертвНовини

ВІЛ не вибирає своїх жертв

    1 грудня Всесвітній День боротьби з ВІЛ/СНІДом.

  СНІД  — це стадія ВІЛ (вірус імунодефіциту людини) інфекції, при якій імунна система людини відмовляється захищати свого господаря і у нього розвиваються бактеріальні, грибкові, вірусні, протозойні інфекції та неінфекційні захворювання.

Безпека життєдіяльності – це важливо!Новини

Безпека життєдіяльності – це важливо!

     В рамках проведення Місячника з охорони праці  у ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище»  викладачем Бойко Лідією Григорівною  27 листопада був проведений  конкурс  «Я кращий, краща» з метою  формування у свідомості учнів особистої відповідальності за виконання вимог законодавства з охорони праці, уявлення про безпечні умови праці та якісне навчання, а також надання учням можливості реалізувати власні творчі здібності і  таланти.