Вас вітає ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"
Матеріали за Січень 2018 року

Семінар-тренінг у м. ХарківНовини

Семінар-тренінг у м. Харків

     26 січня 2018 року в м. Харків при спільній підтримці Міністерства освіти і науки України, компаній ТДВ «Сініат», «KALETA», «Olejnik», «Будоснова» і громадської організації «Будівельна спілка «Флагман»» на базі ДНЗ «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» був проведений семінар-тренінг на тему: «Оздоблення поверхонь гіпсовими штукатурками механізованим способом.

Смолоскипна ходаНовини

Смолоскипна хода
    У 2018 році виповнюється 100-річчя битви під Крутами. Тому 29 січня у Здолбунові пройшла смолоскипна хода, в якій прийняли активну участь учні ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту». Ми не можемо не пом’янути тих юнаків-героїв, адже вони всі 300 полягли там на полях за наше вільне майбутнє.

Щасливої дороги!Новини

Щасливої дороги!

30 січня в ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» відбувся випуск групи №15 та групи №18.

“Милосердя і доброта – людства два крила”Новини

“Милосердя і доброта – людства два крила”

      Милосердя і доброта – як два крила, на яких тримається людство. Людяність, милосердя, доброта… Такі знайомі нам слова. Усе частіше ми говоримо про них, а чи кожна душа відкрита для добра? 

Фестиваль різдвяних колядокНовини

Фестиваль різдвяних колядок

2січня в ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» відбувся фестиваль різдвяних колядок. У проведенні заходу взяли участь не лише учасники хорового гуртка, а й мешканці гуртожитку під керівництвом вихователів Мороз Л.В., Шевченко Л.І. та Ковтун А.О. 

"Різдвяні дзвіночки"Новини

"Різдвяні дзвіночки"

 

Під такою назвою в ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» пройшла новорічно-різдвяна виставка.

Вітаємо гурт "Різдвяні передзвони" з перемогоюНовини

Вітаємо гурт "Різдвяні передзвони" з перемогою

   У місті Рівному в приміщені Технічного коледжу НУВГП проводився фестиваль колядок «Вифлеємська зірка», де брав участь гурт колядників «Різдвяні передзвони» ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту». Участь у цьому фестивалі є важливою для учасників колективу, адже основним завданням сучасності є прославляння Українських фольклорних традицій, частиною яких є віншування і колядки.

Охорона праці – понад усе!Новини

Охорона праці – понад усе!

     Відповідно до плану роботи училища на 2017 – 2018 н. р. та відповідних державних законодавчих актів з метою забезпечення безпечних умов роботи у навчальному закладі 10 січня 2018 р. для всіх працівників училища було проведено навчання з охорони праці та безпеки життєдіяльності.  

Засідання педагогічної радиНовини

Засідання педагогічної ради

     12 січня відбулося планове засідання педагогічної ради ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту». Порядок денний включав основні питання роботи закладу, а саме: підсумки освітнього процесу училища за І семестр 2017-2018 навчального року, завдання педагогічного колективу, стан роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності під час навчально-виховного процесу у ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ», результати розгляду та ознайомлення педагогів із Законом України «Про освіту», творчий звіт викладачів та майстрів виробничого навчання, які атестуються у 2017-2018 н. р., питання, що стосуються державної підсумкової атестації та державної кваліфікаційної атестації та інші.

Майстерність, якій потрібно навчатисьНовини

Майстерність, якій потрібно навчатись

     Педагогічні читання – одна з традицій та невід’ємна частина методичної роботи училища.  Це форма науково-методичної роботи, колективного вивчення та обговорення актуальних науково-методичних проблем, висвітлення перспективного педагогічного досвіду, що сприяє розвитку фахової майстерності педагогів.

Тренінгове заняття “Проблема торгівлі людьми”Новини

Тренінгове заняття “Проблема торгівлі людьми”

 Торгівля людьми — це неприпустиме порушення прав людини. Торгівля людьми за прибутковістю нині посідає третє місце після торгівлі зброєю й наркотиками. У рамках цієї проблеми у нашому училищі психологом Якубчик Валентиною Романівною 5 грудня з виклакдачами та майстрами виробничого навчання був проведений диспут з елементами тренінгового заняття “Проблема торгівлі людьми”.

Вітаємо всіх з Новим 2018 роком!Новини

Вітаємо всіх з Новим 2018 роком!

 

 

 Дай Боже Вам любові і тепла,

Добра в сім’ї і затишку в оселі,

 Щоб щастя світла музика текла

В різдвяні свята, щедрі й веселі!

 

Хай здійснює бажання рік Новий,

Хай вся родина Ваша процвітає,

З чудовим святом, радості і мрій

Ми щиро і сердечно Вас вітаємо!

 

                                                                  Адміністрація та колектив училища

Завершення семестру в училищіНовини

Завершення семестру в училищі

   Мета сучасної освіти – створення умов для творчого самовдосконалення учнівської молоді. У розв’язанні цього завдання велике значення має навчально-виховна робота та різноманітні форми позакласної роботи в училищі. Від того, наскільки цікавими, різноманітними змістовними є заходи, наскільки активно беруть участь у їх підготовці і проведенні учні та педагоги, залежить успіх кожного окремого заходу.

«Виробництво сталі та різання металу ножівкою»Новини

«Виробництво сталі та різання металу ножівкою»

  Відкритий урок – це завжди хвилювання, очікування чогось особливого, цікавого, творчого. Саме таким виявився нестандартний урок виробничого навчання і матеріалознавства.

Відкритий урок з фізичної культуриНовини

Відкритий урок з фізичної культури

           В останній навчальний день старого року викладачем фізичної культури Остап’юком Віктором Олександровичем було проведено відкритий урок в групі № 10. Тема уроку «Баскетбол. Зоровий  та незоровий контроль м’яча».