Вас вітає ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"
Матеріали за Лютий 2018 року

Підсумки тижня зарубіжної літературиНовини

Підсумки тижня зарубіжної літератури

     З 19 по23 лютого 2018 року в ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» проходив тиждень зарубіжної літератури.

    У рамках тижня проводилося ряд заходів, метою яких було поглиблення знань учнів про зарубіжних письменників, викликання інтересу до читання, організація пошукової і самостійної роботи учнів за визначеними темами.

Семінар-практикум «Sniezka» - королева інтер’єру»Новини

Семінар-практикум   «Sniezka» - королева інтер’єру»

    Нещодавно на базі державного навчального закладу «Вище професійне училище №1 м. Рівне» було проведено теоретичне і практичне навчання для викладачів та майстрів виробничого навчання ПТНЗ Рівненської області по використанню продукції ТМ «Sniezka». Наш навчальний заклад представив на семінарі  майстер виробничого навчання Мельник Тарас Сергійович.

Підсумки тижня англійської мовиНовини

Підсумки тижня англійської мови

 З 12 по 16 лютого у ДНЗ «Вище професійне училище залізничного транспорту» проходив тиждень англійської мови, впродовж якого учні приймали активну участь у різноманітних заходах та демонстрували свої досягнення у вивченні англійської мови.

Відкритий урок із зарубіжної літературиНовини

Відкритий урок із зарубіжної літератури

    Проведення предметних тижнів в ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ» є однією з форм урізноманітнення роботи в навчальному закладі. В рамках тижня зарубіжної літератури 19 лютого викладач Нижник Олеся Володимирівна провела відкритий урок у групі №5 («Слюсар з ремонту рухомого складу»)  на тему: «Урок мужності Хемінгуея. «Старий і море» – повість-притча про людину. «Життєподібний» сюжет і філософсько-символічний зміст твору». 

Сучасні педагогічні технології на відкритому уроціНовини

Сучасні педагогічні технології на відкритому уроці

    Відкриті уроки – одна з важливих форм організації методичної роботи. На відкритому уроці викладач демонструє колегам свій позитивний або інноваційний досвід, реалізацію методичної ідеї, застосування методичного прийому чи методу навчання. У цьому сенсі відкритий урок – засіб поширення інноваційного досвіду.

Співпраця з батьками – шлях до успіхуНовини

Вітальні листівки своїми рукамиНовини

Вітальні листівки своїми руками

  Кардмейкінг, як напрям у мистецтві, виник нещодавно, але створенням листівок займалися ще у Стародавньому Китаї. Там існувала традиція на Новий рік обмінюватися листівками. У Єгипті привітання записувались на сувоях папірусу. У XIII-XIV столітті паперові вітальні листівки прийшли у Європу. Відомо, що німці друкували новорічні листівки з допомогою ксилографії, а у Європі на початку та в середині XV століття великою популярністю користувалися валентинки. Проте, такі листівки на той час були дорогим задоволенням і лише з середини XIX століття, після широкого впровадження друкованого верстату, вітальні листівки могли купувати усі охочі.

Серця двохНовини

Серця двох

   Традиція святкування Дня Святого Валентина прийшла і в нашу країну. З цієї нагоди 14 лютого в актовій залі ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» викладачами Шевцовою С.В. та Ладчук О.О. та за участі учнів був проведений позакласний захід «Серця двох». 

Профспілка – це кожен з нас і усі ми разомНовини

Профспілка – це кожен з нас і усі ми разом

   У ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» вже багато років організовує та проводить свою роботу учнівська первинна профспілкова організація. Робота учпрофкому спрямована на захист прав та інтересів учнів, посилення їх соціально-економічного захисту, підвищення ефективності соціального діалогу, захисту конституційних прав та соціально-економічних інтересів спілчан.

День безпечного ІнтернетуНовини

День безпечного Інтернету

 За ініціативою європейських некомерційних організацій European SchoolNet та Insafe Захід запроваджено День безпечнішого Інтернету, який з 2004 року відзначається у вівторок другого тижня лютого. Цього року він відзначався 6 лютого і проходив під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою», з метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх.

Товариська зустрічНовини

Товариська зустріч

 5 лютого на базі ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» за ініціативи керівника фізичного виховання закладу Кравчука В.Т. та викладача фізичного виховання Остап’юка В.О. відбулася дружня товариська зустріч за мотивами відомого телевізійного шоу «Куб». Тривала цікава та захоплююча гра між учнями Здолбунівської ЗОШ №6 (вчитель фізичної культури Радіца Мирослав Олександрович) та учнями училища.

Шануємо історію рідного краюНовини

Шануємо історію рідного краю

    1 лютого 2018 року в групі №3 «Слюсар з ремонту рухомого складу» класним керівником Івановим В.Л. була проведена відкрита виховна година на тему: «Рівненщина під час окупації у 1941-1944 роках».

Початок спартакіадиНовини

Початок спартакіади

     Надзвичайно успішним виявився старт спортсменів нашого училища в обласній спартакіаді серед закладів профтехосвіти. В четвер, 1 лютого в м.Рівне змагались шахісти та майстри малої тенісної ракетки. 

Готуємось до ЗНОНовини

Готуємось до ЗНО

     Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні почнеться 6 лютого 2018 року і триватиме до 19 березня 2018 року, а основна сесія пройде з 22 травня до 13 червня. Учні закладів професійно-технічної освіти у 2018 році вперше в обов’язковому порядку проходять ДПА з української мови у формі ЗНО.