Вас вітає ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"
Матеріали за Березень 2018 року

Юнаки стали першимиНовини

Юнаки стали першими

      З першим місцем повернулись хлопці нашого училища зі змагань з загально-фізичної підготовки, що проходили 29 березня в м. Рівне в залік спартакіади Рівненської області серед закладів професійної освіти.

Молодь обирає здоров’яНовини

Молодь обирає здоров’я

      27 березня в ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ» відбувся фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров'я». Захід проводиться щорічно з метою пропаганди здорового способу життя в учнівському середовищі, виявлення та підтримки талановитої молоді. Позмагатися у своїх знаннях та вміннях зібрались 6 команд: першого курсу – «Здоровий квартал» групи №4, «Усмішка» групи №8, «Веселка» групи №9; другого курсу – «5-й район» групи №5, «Юність» групи №6, «Здоровенькі були» групи №10. Учасники команд спрямували свої виступи на популяризацію переваг здорового способу життя, формування у молоді безпечної поведінки, збереження власного здоров’я та здоров’я оточуючих, відобразили духовні цінності в поєднанні з сучасними тенденціями розвитку культури та мистецтв.

Колективна професійна думка на засідання педагогічної радиНовини

Колективна професійна думка на засідання педагогічної ради

       Невід’ємною складовою роботи навчального закладу, під час якої обговорюються  актуальні питання, проблеми  та ухвалюють важливі рішення щодо освітнього процесу, є педагогічна рада.

Відбулася зустріч з польськими меценатамиНовини

Відбулася зустріч з польськими меценатами

 Сьогодні на Здолбунівщину завітали представники благодійної фундації «Недалеко» (Fundacja na rzecz dzieci i młodzieży NIEDALEKO) з м. Пйотркув-Трибунальський (Польща) Моніка Роєк та Кароліна Біньковська. 

День відкритих дверейНовини

День відкритих дверей

   17 березня ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» гостинно відчинив свої двері для всіх охочих, та особливо тих, хто стоїть на порозі самостійного життя, хто мріє про свою життєву стежину, про цікаву професію, про навчання в хорошому навчальному закладі.

Сучасні заклади освіти - 2018Новини

Сучасні заклади освіти - 2018

      Найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні за своїм фаховим і науковим рівнем, змістовністю ділової програми з найбільш актуальних і важливих питань галузі освіти, чисельністю учасників усіх ланок освіти та кількістю відвідувачів є Дев'ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти», яка проходить  15-17 березня 2018 року у Київському Палаці дітей та юнацтва.

Обмін досвідомНовини

Обмін досвідом

 З метою обміну досвідом та ознайомлення з пам’ятками архітектури Західної України з 10 по 14 березня в ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» завітали учні з Харківського професійного ліцею залізничного транспорту разом зі своїми викладачами: Ольховською Вікторією Василівною (заступник директора з навчально-виробничої роботи, викладач спецдисциплін); Яковенком Олександром Михайловичем (викладач ПТЕ); Сінюковим В’ячеславом Вадимовичем (майстер виробничого навчання; викладач спецдисциплін).

Оголошення "День відкритих дверей -2018"Новини

Тиждень будівельних професійНовини

Тиждень будівельних професій

    Нещодавно у ДНЗ «Здолбунівське  вище професійне училище залізничного транспорту» пройшов тиждень будівельних професій.

Популяризація прикордонної службиНовини

Популяризація прикордонної служби

   6 березня в актовій залі ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» начальник групи з добору у Рівненській області в Державну прикордонну службу України майор Муляр Дмитро Володимирович провів професійно-орієнтаційні заходи з випускниками навчального закладу.

Черговий стрілочного поста. Оператор поста централізації.Професії

Абсолютний переможець турніру з важкої атлетикиНовини

Абсолютний переможець турніру з важкої атлетики

   2-4 березня 2018 року в м. Львів відбувся відкритий турнір з важкої атлетики пам’яті олімпійського чемпіона Заслуженого майстра спорту Петра Короля. Проводився турнір відповідно до таблиці коефіцієнтів Сінклера, яка застосовується для розрахунку результатів у важкій атлетиці з врахуванням вагових коефіцієнтів, де крім піднятої ваги відіграє роль і власна вага спортсмена.

Наші тенісисти – п’яті в Україні.Новини

Наші тенісисти – п’яті в Україні.

           З п’ятим місцем повернулася збірна майстрів малої ракетки Рівненської області  з м. Чернівці, де стартувала спартакіада України серед закладів професійної освіти.

Читаємо КобзаряНовини

Читаємо Кобзаря

     На початку весни вся Україна вшановує великого генія українського народу Тараса Григоровича Шевченка. Традиційно у нашому навчальному закладі відбувся щорічний загальноучилищний конкурс читців-декламаторів. Звучало не лише Шевченкове слово, усі бажаючі мали змогу продекламувати власні поетичні твори.

   Переможцем конкурсу став учень першого курсу групи №9 («Слюсар з ремонту рухомого складу») Небрончук Денис. Отож, саме Денисові випала честь представляти наш навчальний заклад на обласному огляді-конкурсі читців-декламаторів та юних поетів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській». 

Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник.Професії