Вас вітає ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"
Матеріали за Квітень 2018 року

Формування інформаційної компетентності учнів на  уроках охорони праціНовини

Формування інформаційної  компетентності учнів на  уроках охорони праці

    В останні роки стало очевидним: потрібне цілеспрямоване системне використання в освітньому процесі електронних освітніх ресурсів. Потрібно підняти рівень інформаційної культури, підвищити ІКТ-компетенції викладачів і учнів, активно стимулювати творчу, інноваційну діяльність педагогів, самостійне навчання учнів.

День цивільного захистуНовини

День цивільного захисту

   27 квітня у ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» відбувся День цивільного захисту. На захід був запрошений завідуючий сектором з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Здолбунівської РДА Дейнека Ігор Олександрович, який надав методичні рекомендації. 

Делегація з Волноваського району побувала в нас в гостяхНовини

Делегація з Волноваського району побувала в нас в гостях

  23 квітня на Здолбунівщині зустріли офіційну делегацію з Волноваського району Донецької області у складі голови Волноваської районної ради Валерія Лубінця, депутата Волноваської районної ради, директора ТОВ «Маріупольська птахофабрика» Валерія Сарбаша та помічника народного депутата України Дмитра Лубінця Івана Вервейка. Гості перебуватимуть на Здолбунівщині з 23 до 26 квітня. 

“Шлях до себе”Новини

“Шлях до себе”

   З метою профілактики професійного вигорання, психологом нашого навчального закладу Якубчик В.Р., для учасників ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Рівненської області за професією «Столяр будівельний» було проведено тренінгове заняття на тему “Шлях до себе”. У ході заняття гості ознайомилися з факторами виникнення та розвитку професійного вигорання, його ознаками та методами профілактики.

Український день довкілляНовини

Український день довкілля

   Щороку в третю суботу квітня відзначається Український день довкілляЦе свято з’явилося завдяки підписанню спеціального президентського указу в 1999 році.

       В принципі, поява цього свята пов’язана не з подіями в самій Україні, а з проведенням Стокгольмської конференції. Саме на річницю цієї події і була призначена дата свята. Конференція, що відбулася в Стокгольмі, зіграла вирішальну роль в глобальному екологічному русі.

Майстер-клас з виготовлення магніту-топіаріюНовини

Майстер-клас з виготовлення магніту-топіарію

   18 квітня 2018 року на ІІІ поверсі гуртожитку ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» відбувся майстер-клас з виготовлення магніту-топіарію

Завершився ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Рівненської області за професією «Столяр будівельний»Новини

Завершився ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Рівненської області за професією «Столяр будівельний»

     19 квітня 2018 року завершився ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Рівненської області за професією «Столяр будівельний», який проходив на базі ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту».

Розпочато ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Рівненської області за професією «Столяр будівельний»Новини

Розпочато ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Рівненської області за професією «Столяр будівельний»

  Обробка деревини – одне з найстародавніших ремесел, які опанувала людина. Столярне ремесло завжди було надзвичайно важливим і дивовижним. Дерево оживає на очах, набирає потрібної форми, готове служити людям довго і надійно. На сьогоднішній день столяр – одна з найпоширеніших професій у будівельній галузі. 

"Знай і люби свій край"Новини

"Знай і люби свій край"

  В закладі проведено конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» та організовано виставку виробів у бібліотеці.

    Мета конкурсу – розвиток творчих здібностей та сприяння реалізації творчих задумів учнівської молоді, залучення учнівської молоді до відкриття і розуміння прекрасного в навколишньому середовищі і в своєму житті, виховання поваги до національної та культурної спадщини українського народу.

Готуємось до ВеликодняНовини

Готуємось до Великодня

   Пасха – одне з найбільших християнських свят, це день Воскресіння Христа.

  4 березня 2018 року на третьому поверсі гуртожитку ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» відбувся виховний захід «Світле свято Великодня». Учні п’ятої та дев’ятої груп разом  із вихователем гуртожитку Ковтун А.О. заздалегідь натхненно та ретельно готувалися до нього: знайомилися з традиціями українського народу щодо святкування Пасхи, вчилися розмальовувати писанки, виготовляти крашанки. 

Ми в ТОП – 25 сайтів-переможцівНовини

Ми в ТОП – 25 сайтів-переможців

  Інтернет Асоціація України у 2017 році виступила організатором 8-го Конкурсу на кращий веб-сайт закладу освіти за підтримки Міністерства освіти і науки України. Предметом конкурсу стало змістовне наповнення веб-сайтів навчальних закладів України, зручність їх використання, забезпечення участі всіх учасників навчального процесу у діяльності закладів освіти, послуги, що надаються на сайтах. Кожний сайт оцінювався за показниками, згрупованими у такі категорії: контент, зручність, динаміка, дизайн та технічні показники. Окремо були проведені вебометричні виміри відвідування конкурсних сайтів.

Хлопці виграли зональний турнірНовини

Хлопці виграли зональний турнір

       З першим місцем повернулася з зонального турніру в м.Володимирець збірна училища з міні-футболу. Наші хлопці без проблем розібралися по черзі з Володимирецьким ВПУ – 4:1, Дубровицьким ПЛ – 6:0 та Рівненським ПЛСП -  6:1, і з трьома перемогами впевнено довели свою перевагу. 

Атестація педагогічних працівниківНовини

Атестація педагогічних працівників

      Атестація педагогічних працівників – це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначається відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання.