Вас вітає ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"
Матеріали за Травень 2018 року

Поліський краю дорогий...Новини

Поліський краю дорогий...

     Рідний край — це рідна земля, місце, де ти народився та пройшли твої дитячі роки. Рідний край часто асоціюється з дорогим і милим серцю містечком, спогади про вулички й дворики якого занурюють в безтурботне дитинство.

Завершився спортивний сезонНовини

Завершився спортивний сезон

 На мажорній ноті завершили сезон спортсмени нашого училища. Після серії весняних успіхів та перемог,  жирну крапку в спортивному році поставили наші легкоатлети, які  в м. Дніпро захищали честь Рівненщини на заключному етапі Всеукраїнської спартакіади серед закладів ПО.

Підсумок особистого зростання педагогаНовини

Підсумок особистого зростання педагога

   Школа молодого викладача – це творче об'єднання молодих педагогів, кожен з яких прагне досягти вершин педагогічної майстерності. Та чи не найважливіші на цьому шляху - перші кроки професійного досвіду, умови роботи, колектив і підтримка колег.

Щасти на ЗНО!Новини

Щасти на ЗНО!

        Цього року вперше як державну підсумкову атестацію з української мови у формі ЗНО складають випускники системи професійно-технічної освіти.

"Обласна виставка-ярмарок робітничих професій."Новини

"Обласна виставка-ярмарок робітничих професій."

    У суботу, 19 травня, біля Рівненського обласного краєзнавчого музею відбулися традиційні "Музейні гостини". Це свято неймовірно люблять, завжди чекають і намагаються ніколи не пропустити, не лише рівняни, а й гості міста. Три з половиною сотні майстрів розмістилися далеко за межами музейного подвіря, серце Рівного на цілий день перетворилося на ярмарку із народними гуляннями.

Секрети вирішення конфліктних ситуаційНовини

Секрети вирішення конфліктних ситуацій

    Викладач як творець створює урок як твір педагогічної майстерності, створює його для учнів і разом з ними. Кожен молодий викладач повинен прагнути стати справжнім майстром своєї справи, виробити свою систему навчання і виховання учнів.

Відзначаємо День Європи!Новини

Відзначаємо День Європи!

     Оскільки День Європи – 9 травня – збігається з Днем Перемоги, в Україні урочисті заходи розпочинаються щорічно з третьої суботи травня.   Кожного року учні нашого училища беруть  активну  участь у відзначенні цього свята .

День вишиванкиНовини

День вишиванки

 

    Кожна нація, кожен народ має свої звичаї та традиції. Вишиванка є споконвічним символом українського народу, це – національна святиня, що несе в собі духовне багатство, мудрість і зв’язок багатьох поколінь, який не переривається віками. Сьогодні вишиванка — це не просто генетичний код української нації. Це — наш, визнаний світом бренд.

Гості з ЧернівцівНовини

Гості з Чернівців

  15 травняв ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище» відбулася зустріч з колегами з Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту – Совіком Дмитром Дмитровичем – викладачем спецпредметів та Гакманом Олександром Степановичем викладачем спецпредметів, головою методичної комісії.

«Шлях до примирення»Новини

«Шлях до примирення»

   Велика Перемога 1945-го щороку нагадує про себе травневим квітом та сивиною вже поодиноких ветеранів… Пам'ять про втрати і руйнування, подвиги і зради назавжди вписана на сторінки історії. Це біль, який неможливо розділити кордонами. Понад 2 тисячі днів і ночей народи світу боролись за право жити і вибороли це право ціною життя понад 50 млн. людей. 

1939 – 1945р.р. «Пам’ятаємо. Перемагаємо»Новини

1939 – 1945р.р. «Пам’ятаємо. Перемагаємо»

    Вся прогресивна громадськість відзначила 8 травня 73-ю річницю перемоги над нацизмом у Європі. Долучився до святкувань і колектив училища.

Вшанували пам’ять загиблихНовини

Вшанували пам’ять загиблих

   7 травня учні групи №8 ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» поклали квіти до обеліску.

Відвідали Здолбунівський районний судНовини

Відвідали Здолбунівський районний суд

     07 травня 2018 року учні групи №9 «Слюсар з ремонту рухомого складу» разом з класним керівником Якубчик Валентиною Романівною відвідали Здолбунівський районний суд Рівненської області. 

Завершилась спартакіада Рівненської області.Новини

Завершилась спартакіада Рівненської області.

      Змаганнями з легкоатлетичного кросу завершилась спартакіада серед закладів професійної освіти Рівненської області 2018 року. Для того, щоб перервати серію з других місць в двох попередніх роках і стати переможцями загального заліку спартакіади, нашим юнакам потрібно було посідати перше місце, а дівчатам – друге. 

Наші легкоатлети – знову найсильніші.Новини

Наші легкоатлети – знову найсильніші.

 Вчергове підтвердила статус найсильнішої легкоатлетичної команди збірна нашого училища.

Зростання фахової майстерності молодих педагогівНовини

Зростання фахової майстерності молодих педагогів

 Професійне становлення особистості педагога – довготривалий процес. Удосконалення процесу формування основних професійних якостей, вироблення власного стилю роботи, розвиток фахової майстерності – основне завдання Школи молодого викладача, чергове засідання якої відбулось у ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту»  03 травня 2018 року.

Наші юнаки – призери спартакіади УкраїниНовини

Наші юнаки – призери спартакіади України

     Двоє наших хлопців Хмарук Володимир та Деревенько Вадим після фінального етапу спартакіади області з футзалу, потрапили до складу збірної  та мали можливість захищати честь Рівненської області в Всеукраїнських змаганнях в м. Харків.

Обласна спартакіада з міні-футболуНовини

Обласна спартакіада з міні-футболу

 Друге місце посіли наші футболісти в фінальному турнірі спартакіади  області серед закладів професійної освіти.