Вас вітає ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"
Матеріали за Червень 2018 року

Попрощалися з училищемНовини

Попрощалися з училищем

      27 червня в ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» пройшли урочистості з нагоди закінчення навчального року.

Пропозиції роботи на залізниці випускникам училищаНовини

Пропозиції роботи на залізниці випускникам училища

        З метою обговорення шляхів співпраці з укомплектування вакантних посад залізничних підрозділів у ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» з робочим візитом завітала делегація представників управління регіональної філії «Львівська залізниця». Представляв делегацію начальник служби кадрів та соціальних питань регіональної філії «Львівська залізниця» Лев Наумович Борщак. Також у складі делегації були начальник відділу кадрів відокремленого структурного підрозділу «Рівненська дирекція залізничних перевезень» Бондарчук С.І., помічник начальника з кадрових питань Рівненської колійної машинної станції Львівської залізниці Омельчук О.Я. та представник виробничого структурного підрозділі «Рівненська дирекція залізничних перевезень станції Здолбунів» Романюк С.Г.

Державна кваліфікаційна атестаціяНовини

Державна кваліфікаційна атестація

 Система професійно-технічної освіти повинна пропонувати сьогодні такий рівень навчання, який відповідатиме вимогам суспільства і сучасного ринку праці. Державна кваліфікаційна атестація — це завершальний етап навчально-виробничого процесу, що  проводиться державною кваліфікаційною комісією, склад якої затверджується наказом директора училища. Випускнику професійно-технічного навчального закладу, який успішно пройшов державну кваліфікаційну атестацію, присвоюється освітньо-кваліфікаційний рівень «кваліфікований робітник» з набутої професії відповідного розряду.

Колектив схвалив роботу керівникаНовини

Колектив схвалив роботу керівника

   15 червня 2018 року у ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту»  відбулися збори трудового колективу, на яких  заслухано звіт директора  Руслана Івановича Шевчука про результати роботи колективу за 2017-2018 навчальний рік та перспективи розвитку на майбутнє. У своєму звіті Руслан Іванович охарактеризував основні досягнення і здобутки за 2017-2018 навчальний рік, розкрив суть роботи навчального закладу за даний період часу, підвів підсумки навчальної, науково-методичної, виховної роботи, навчально-виробничої, інноваційної діяльності, а також вказав на заходи щодо зміцнення матеріально-технічної бази училища. 

Впровадження стандартів професійної (професійно-технічної) освіти на основі компетентнісного підходуНовини

Впровадження стандартів професійної (професійно-технічної) освіти на основі компетентнісного підходу

    06 червня 2018 року методист та голови методичних комісій ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» взяли участь у інструктивно-методичному навчальному вебінарі  для заступників директорів  закладів професійної (професійно-технічної) освіти з навчально-виробничої роботи, методистів, голів методичних комісій  на тему: «Розробка робочих навчальних планів для впровадження стандартів професійної (професійно-технічної) освіти на основі компетентнісного підходу», проведеним Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Рівненській області.

Аксіологічний світогляд людиниНовини

Аксіологічний світогляд людини

   «Життя має ту цінність, якою ми хочемо його наділити». Саме цей вислів став головним кредо І обласної інтерактивної конференції особистісного зростання «Аксіологічний світогляд людини», що відбулась 05 червня 2018 року у м. Рівне. Організатори конференції – Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Рівненській області, Центр акмеологічної освіти.

Прогнози, підсумки, аналіз результатів на засіданні педагогічної радиНовини

Прогнози, підсумки, аналіз результатів на засіданні педагогічної ради

    Підходить  до завершення навчальний рік. Для педагогів наближається приємна пора відпусток, а перед тим потрібно підвести підсумки навчально-виховної діяльності та окреслити плани на наступний навчальний рік. 1 червня в ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ» відбулося чергове засідання педагогічної ради

Спортивне свято у ХарковіНовини

Спортивне свято у Харкові

     31 травня 2018 року у Харківському професійному ліцеї залізничного транспорту відбулося спортивно-туристичне свято з нагоди міжнародного Дня захисту дітей. 

Продовжуємо пізнавати м. ХарківНовини

Продовжуємо пізнавати м. Харків

     30.05.2018 року для гостей зДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту", викладачем Ольховською Вікторією Василівною, було продовжено знайомство з цікавими місцями міста Харкова.

Поїздка в м.ХарківНовини

Поїздка в м.Харків

 29.05.2018р. учніДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» завітали в Харківський професійний ліцей залізничного транспорту. Викладачем Ольховською Вікторією Василівною була проведена екскурсія по місту Харкову (першою столицею України) з відвідуванням пам’яток архітектури та знайомлення з культурною спадщиною Слобожанщини.