Вас вітає ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"
Матеріали за Вересень 2018 року

«У неділю рано зілля копала»Новини

«У неділю рано зілля копала»

   На виставі під такою назвою побували учні ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» 26 вересня. Вистава відбулася у міському Будинку культури цементників. Виступ презентував Коломийський академічний обласний український драматичний театр ім І. Озаркевича. 

Презентація училищаНовини

Презентація училища

 24 вересня в Здолбунівській центральній районній бібліотеці відбулася презентація ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту", яку провів викладач спеціальних дисциплін Віктор Кібиш для учнів 9-А класу Здолбунівської ЗОШ №6 (класний керівник Тетяна Гмирак). Для цієї групи слухачів начальник відділу активної підтримки безробітних Здолбунівської філії Рівненського обласного центру зайнятості Надія Білоус провела профорієнтаційне заняття "Шлях до реального трудового життя".

Конкурс гуртожиткуНовини

Конкурс гуртожитку

 

   20 вересня у ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» проходив огляд-конкурс на краще облаштування учнівської кімнати.

"Стоп булінг!"Новини

"Стоп булінг!"

   Булінг – агресивна і вкрай неприємна свідома поведінка однієї дитини або групи дітей стосовно іншої дитини, що супроводжується регулярним фізичним і психологічним тиском та є гострою проблемою сучасності. За даними різних досліджень майже кожен третій учень в Україні так чи інакше зазнає булінгу в навчальному закладі, потерпає від принижень та насміхань.

«InterCHARM-Україна»Новини

«InterCHARM-Україна»

    18-20 вересня 2018 року в Міжнародному Виставковому Центрі на Лівобережній пройшла виставка перукарської індустрії «InterCHARM-Україна», учасниками якої стали представники ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ» майстер в/н Антонюк О. В. та учні групи № 14 («Перукар. (Перукар-модельєр). Манікюрник») Стельмащук Тарас, Качановська Віта та Ткач Оксана.

В училищі пройшло спортивне святоНовини

В училищі пройшло спортивне свято

    Як завжди цікаво, азартно та весело пройшло святкування Дня фізичної культури та спорту в нашому училищі, яке пройшло 13 вересня, і в якому прийняли участь практично усі наші учні. Добра половина їх було задіяно на спортивних майданчиках, інша частина мала можливість повболівати за своїх товаришів та підтримати їх. Особливо приємним сюрпризом стало те, що все це дійство відбувалось на трьох останніх уроках.

Стартував спортивний сезонНовини

Стартував спортивний сезон

           Перед загальноучилищним  святкуванням  Дня фізичної культури та спорту першими на старт вийшли бігуни – в середу, 12 вересня на стадіоні «Локомотив» було зібрано найкращі легкоатлетичні сили нашого училища.

"Осінні барви"Новини

"Осінні барви"

   Уже традиційно на початку вересня у ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» відбувається свято квітів.

   Цьогоріч ця подія припала на 10 вересня і була приурочена 27-ій річниці незалежності України.

"Прагнемо миру!"Новини

"Прагнемо миру!"

   03 вересня у ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» класні керівники та майстри в/н у всіх навчальних групах провели перший урок на тему: «Прагнемо миру!», присвячений 27-ій річниці незалежності України.

День знаньНовини

День знань

    Знову ранок першого вересневого дня наповнився мелодійними звуками шкільного дзвоника.

   Вулиці міст і сіл розквітли від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх айстр. Ностальгічні погляди, душевний щем, смуток і радість дорослих – переплелися разом. Це наш край, наша держава зустріли День знань – справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності.

Перше засідання педагогічної ради у новому навчальному роціНовини

Перше засідання педагогічної ради у новому навчальному році

    31 серпня у ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» відбулося засідання педагогічної ради.Педраду було проведено у конструктивному режимі з використанням сучасних комп’ютерних технологій. Головна мета і завдання педагогічної ради – об’єднати зусилля педагогічного колективу на підвищення рівня якості освіти.