Вас вітає ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"
Матеріали за Жовтень 2018 року

Цікаві факти про залізницюНовини

Цікаві факти про залізницю

29 жовтня в училищі було проведено брейн-ринг  на тему: «Цікаві факти про залізницю» між командами учнів груп першого курсу, а саме: групи №1 «Черговий стрілочного поста. Оператор поста централізації», групи №7 «Машиніст тепловоза, електровоза. Слюсар з ремонту рухомого складу» та групи №2 «Слюсар-ремонтник. Слюсар з ремонту рухомого складу», групи №3 «Слюсар з ремонту рухомого складу». 

На варті сталевих магістралейНовини

На варті сталевих магістралей

     В рамках тижня залізничних дисциплін у ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ» відбувся виховний захід за темою "На варті сталевих магістралей" для учнів груп №2, №3, №11, №13.

Гості з міста ХарківНовини

Гості з міста Харків

   З метою обміну досвідом та ознайомлення з пам’ятками архітектури Західної України з 26 по 28 жовтня в ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» завітали учні з Харківського професійного ліцею залізничного транспорту разом зі своїми викладачами: Ольховською Вікторією Василівною (заступник директора з навчально-виробничої роботи, викладач спецдисциплін); Сінюковим В’ячеславом Вадимовичем (майстер виробничого навчання; викладач спецдисциплін).

"Поліська Січ"Новини

"Поліська Січ"

   25 жовтня у фестивалі під такою назвою взяли участь учні ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту». Обласний фестиваль-конкурс патріотичної пісні проходив на базі ДПТНЗ «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну» і мав на меті формування почуттів патріотизму в учнівської молоді засобами українського мистецтва.

Нагороджено переможців міні-футбольного турніруНовини

Нагороджено переможців міні-футбольного турніру

       У вівторок, 23 жовтня на ранковій лінійці було відзначено призерів та переможців турніру пам’яті Петра Гродського з міні-футболу. 

"Поліські пересмішники"Новини

"Поліські пересмішники"

    18 жовтня у ВПУ №1 м. Рівне пройшов обласний огляд-конкурс гумористів „Поліські пересмішники”, який проводиться щорічно, з метою розвитку дитячої та юнацької виконавської майстерності. 

Конкурс-вікторина з охорони праціНовини

Конкурс-вікторина з охорони праці

     Електрика – найбільш універсальна і дуже зручна у використанні форма енергії. Без неї немислиме життя сучасної людини. Електрика – наш вірний помічник в праці і побуті, але вона стає небезпечною для життя, якщо з нею неправильно і недбало поводитись.

Обговорення проектуНовини

Обговорення проекту

     19 жовтня у педагогічному колективі ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» відбулось обговорення проекту закону «Про професійну (професійно-технічну) освіту», який було розроблено фахівцями МОН спільно з усіма зацікавленими сторонами та оприлюднено на сайті МОН України.

Розслідування та облік нещасних випадків на виробництвіНовини

Розслідування та облік нещасних випадків на виробництві

    18 жовтня 2018 року у групі № 15 за професією «Машиніст тепловоза. Слюсар з ремонту рухомого складу» викладач спецдисциплін Бойко Лідія Григорівна  провела  відкритий урок з охорони праці за темою «Розслідування та облік нещасних випадків на виробництві», в ході якого учні отримали корисну інформацію, що дозволяє глибше зрозуміти соціальну природу нещасних випадків, їх особливості, риси, місце та роль у житті суспільства та законодавстві.

Торгівля людьмиНовини

Торгівля людьми

   Торгівля людьми – здійснення з метою експлуатації: вербування, перевезення, передачі, переховування або отримання людей шляхом погрози силою або її застосування чи інших форм примушування, викрадення, шахрайства, обману, зловживання владою або шляхом підкупу у вигляді платежів чи вигод для отримання згоди особи, котра контролює іншу особу. 

Наша безпека у наших руках!Новини

Наша безпека у наших руках!

      10 жовтня  у кабінеті «Охорона праці» відбулась вікторина - змагання «Пожежна безпека». Завдання вікторини - поглибити поінформованість та знання учнів про пожежну безпеку, навичок обережного поводження з вогнем, правильної поведінки під час пожежі, виховання розуміння важких наслідків з причин порушення Правил пожежної безпеки .

Зустріч з правосуддямНовини

Зустріч з правосуддям

      

      Щороку 8 жовтня  в Україні відбувається спеціальна церемонія — День Відкриття Року Права . Ця давня європейська традиція встановлена в Україні Указом Президента від 17.10.1994 р . 

Фотоконкурс "Моя Україно!"Новини

Фотоконкурс "Моя Україно!"

   11 жовтня в ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ» відбулася виставка-конкурс робіт юних фотоаматорів на тему «Моя Україно!».

   Усі навчальні групи представили фотороботи за такими номінаціями: портрет репортажний, портрет студійний, жанрове фото, позажанрове фото, пейзаж, натюрморт, флора і фауна, архітектура, побутове фото, репортажне фото, макрофотографія, фото з застосуванням програми Adobe Photoshop.

День футболуНовини

День футболу

           Як ніколи цікавим видався День футболу, який в нашому училищі було проведено в середу, 10 жовтня. В його рамках було зіграно вирішальні матчі кубка Петра Гродського між групами № 6 та № 11 за третє  та групами № 9 та № 13 за перше місця.

З Днем працівників освітиНовини

З Днем працівників освіти

   05 жовтня в ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» пройшли урочистості з нагоди свята. Восени, коли починають вкриватися позолотою дерева, ми відзначаємо свято людей, які своє життя присвячують дітям. Як багато криється у слові педагог! 

Посвята у старостиНовини

Посвята у старости

Процес керівництва Ради відбувається безпосередньо за допомогою старостату. В ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ» навчається 15 груп учнів, і у кожній є староста – права рука майстра і класного керівника. Староста повинен бути прикладом для своєї групи, гарно вчитися, бути відповідальним і старанним. Це людина, яку слухають і поважають, яка бере активну участь в житті училища. Старост вирізняє з-поміж учнів значок на грудях: емблема учнівського самоврядування.

Відкритий урок виробничого навчанняНовини

Відкритий урок виробничого навчання

    Сьогодні, 3 жовтня 2018 року, у групі «Машиніст тепловоза. Слюсар з ремонту рухомого складу»  майстер виробничого навчання Кендись Петро Степанович провів відкритий урок виробничого навчання за темою: «Клепання потайною і напівкруглою заклепками».

Конкурс "У пошуках нових зірок"Новини

Конкурс "У пошуках нових зірок"

   У ДНЗ “Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту” приходять учні не лише для того, щоб оволодіти навичками певної професії, а й щоб проявити себе у різних аспектах.

   Про те, що наші учні талановиті, вкотре засвідчив конкурс “У пошуках нових зірок”, який відбувся 02 жовтня в актовій залі училища. Кожна група представила один-два номери художньої самодіяльності, які були різножанровими.

   Як і завжди, вразили своїми талантами учні ІІ та ІІІ курсів, зокрема учні груп№4, №5 та №9 показали цікаві гумористичні мініатюри, Яковук Владислав (група №11) вразив свої співом тощо.

Нагородження переможцівНовини

Нагородження переможців

      Підведено підсумки спортивного свята, присвяченого Дню фізичної культури та спорту України. В п’ятницю,  28 вересня на ранковій лінійці  директором  Шевчуком Р.І. та заступником з навчально-виховної роботи Трало О.В. було нагороджено більше п‘ятдесяти кращих спортсменів нашого училища.