Вас вітає ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"
Матеріали за Листопад 2018 року

Цукерка за піснюНовини

Цукерка за пісню

     Саме під такою назвою на території училища проходила акція до Дня української писемності та мови. Усі бажаючі мали змогу отримати цукерки та календарики з цікавими фактами про українську мову за знання рідної культури.

Конкурс стінгазетНовини

Конкурс стінгазет

       

 

В рамках відзначення Дня української писемності та мови був проведений конкурс стінгазет за тематикою свята.

   Учні нашого училища показали, що не лише уміють гарно співати пісні та декламувати вірші. У конкурсі стіннівок вони змогли виявити власні таланти і вобразотворчому мистецтві. На розгляд глядачам свої роботи продемонстрували учні таких груп: №1, 2, 3, 5, 7, 9 та 10.

Інтелектуальні змаганняНовини

Інтелектуальні змагання

   Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика — конкурс, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

Цукерка за піснюНовини

Цукерка за пісню

   Саме під такою назвою на території ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ» проходила акція до Дня української писемності та мови. Усі бажаючі мали змогу отримати цукерки та календарики з цікавими фактами про українську мову за знання рідної культури. Викладач української мови та літератури Поліщук Н.А. разом із своєю помічницею ученицею групи №1 Аврамчук Вікторією пригощали учнів, викладачів, майстрів виробничого навчання та технічних працівників– усіх, хто заспівав пісню, загадав загадку, розповів вірш, прислів’я, приказку, фразеологізм чи навіть анекдот про українську мову та писемність.

Похід у кінотеатрНовини

Похід у кінотеатр

      Похід в кінотеатр - це завжди свято, маленьке, але дуже інтригуюче!
      Що не кажіть, а кінотеатр – річ унікальна та універсальна!

Тиждень залізничних дисциплінНовини

Тиждень залізничних дисциплін

     4 листопада вся прогресивна громадськість України відзначала День залізничника. У цей день линули вітання для працівників сталевих магістралей, адже їхня щоденна кропітка праця заслуговує подяки і шани.

Виставка живопису "Стихії творця"Новини

Виставка живопису "Стихії творця"

        2 листопада учні групи № 12 "Столяр будівельний. Тесляр" на чолі з класним керівником Шевцовою Світланою Вікторівною відвідали виставку живопису нашої землячки Лесі Дрозд  "Стихії творця". 

Державна служба якості освіти відвідала наш навчальний закладНовини

Державна служба якості освіти відвідала наш навчальний заклад

   Відомо, що Закон «Про освіту» ліквідував атестацію шкіл. Також скасовано функції інспектування в місцевих управліннях освіти. Тобто повноваження з контролю якості освітньої діяльності переходять від місцевих органів влади до Державної служби якості освіти.

   Замість інспекцій нова служба проводить інституційні аудити шкіл, зокрема  здійснює контроль за якістю освіти.

"Кулінарні перегони"Новини

"Кулінарні перегони"

01 листопада в гуртожитку ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» уже традиційно вихователем четвертого поверху Ковтун Анастасією Олександрівною був проведений позакласний виховний захід «Кулінарні перегони», присвячений практичному вивченню і засвоєнню традицій українського народу в культурі побуту.

КВК з охорони праціНовини

КВК з охорони праці

   01 листопада в рамках Місячника з охорони праці відбулися змагання КВК, за участю команд груп першого курсу, які вивчають предмет «Охорона праці».За перехідний кубок найвеселіших знавців предмету «Охорона праці» боролися команди першокурсників, назви яких вражали своїм розмаїттям: «Смішарики» – група №1, «Розряд» – група №2, «Вогнегасники» – група №3, «Сто-ляри» – група №12, «Фіксики краси» – група №14, «Бурситетський гумор» – група №15. 

Вебінар педагогічних працівників залізничного напрямкуНовини

Вебінар педагогічних працівників залізничного напрямку

      01 листопада 2018 року відбувся Всеукраїнський вебінар до Дня залізничників України на тему: «Використання інноваційних технологій при підготовці кваліфікованих робітників залізничного профілю». У вебінарі  взяли участь педагогічні працівники ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту».

Конференція лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти Рівненської областіНовини

Конференція лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти Рівненської області

    31 жовтня Рівненське ВПУ №1 гостинно відчинило двері для лідерів та координаторів учнівського самоврядування ПТНЗ Рівненщини. Саме тут відбулася звітно-виборна конференція.

    Відвідав захід та прозвітувався учень ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» Ленчук Іван. Як голова РУС, Іван зачитав свою програму всім присутнім. Після проголошення лідерами своїх програм, було проведено таємне голосування. З великим відривом перемогу здобув наш учень Ленчук Іван. Отже, Іван став головою обласної ради учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти Рівненської області. 

Бурштинова красаНовини

Бурштинова краса

    А Ви знаєте, що бурштин буває не тільки жовтим, коричневим та вишнево-червоним? Іноді він має зеленуватий, а ще молочний і навіть чорний колір. Щоправда, ці відтінки – рідкісні. А видобувають такі унікальні камінчики тільки в одному місці – на півночі Рівненщини. За це нашу область називають бурштиновою столицею України. Саме тут знають усі секрети «сонячного каменю». Почути їх можна у першому в країні музеї бурштину, який створили у Рівному. Такою нагодою 30 жовтня скористались учні ІІІ курсу групи №6, що навчаються за професією «Лицювальник-плиточник. Маляр. Штукатур».

Конференція для залізничниківНовини

Конференція для залізничників

      31 жовтня 2018 року в рамках «Тижня залізничних професій» в лекційному залі нашого училища відбулася конференція для учнів 1 курсу професій залізничного транспорту на тему: «Тяговий рухомий склад». Ведучим конференції виступив викладач спецдисциплін залізничного профілю Кібиш Віктор Леонідович.