Вас вітає ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"

Курси підвищення кваліфікації

24 вересня 2015 - Адміністратор

Проходження курсів підвищення кваліфікації викладачів, вихователів, керівників гуртків, бібліотекаря  та психолога училища

з/п

Прізвище,

ініціали

Час курсів ПК

2018

2019

2020

2021

 

2022

 

2023

1

Шевчук Р.І.

26.06.18 (директ.)

29.11.16(вик.спец)

26.11.14(інформат)

 

   +

(інф)

 

+

Вик.

спец.

 

 

2

Павлюк М.В.

28.02.17 (вик.спец)

30.06.17 (заступник)

 

 

 

 

+

+

 

3

 Боярчук І.С.

27.05.16.(заруб.л-ра)

30.06.17.(методист)

 

 

 

+

 

    +

 

5

Слободянюк І.Ф.

05.03.17

 

 

 

 

+

 

7

Ладчук О.О.

05.04.17

 

 

 

 

+

 

8

Кібиш В.Л.

29.11.16

 

 

 

+

 

 

9

Іванов В.Л.

03.12.13

+

 

 

 

 

 

10

Аліксійчук М.І.

05.04.17

 

 

 

 

+

 

11

Бойко Л.Г.

05.04.17

 

 

 

 

+

 

12

Баюн М.М.

05.04.17(електротех)

05.04.17(технології)

+

(хімія)

 

 

 

+

+

 

13

Верещук О.М.

29.11.16.

 

 

 

+

 

 

14

Шеменюк Н.В.

23.12.16 (хім.,екол.біол.)

 

 

 

+

 

 

15

Трало О.В.

14.03.18 (мат., інф.)

05.04.17.заст.

 

 

 

 

+

Заст.

 

16

Поліщук Н.А.

14.03.18 (укр)

 

 

 

 

 

 

17

Флорак Н.Л.

Університет

2017

 

 

 

 

 

 

18

Дрига А.Л.

05.12.17.

 

 

 

 

+

 

19

Шевцова С.В.

27.05.16

 

 

 

+

 

 

20

Антонюк О.В.

Навчається

 

 

 

 

 

 

21

Гигар Л.Й.

27.05.16(географ)

23.09.16 (сусп.дис)

27.05.16(худ.кул)

  

 

 

+

+

+

 

 

22

Кравчук В.Т.

19.03.15

 

 

+

 

 

 

23

Шевченко М.О.

27.04.16

 

 

 

+

 

 

24

Мороз Л.В.

02.03.15

 

 

+

 

 

 

25

Шевченко Л.І.

02.03.15

 

 

+

 

 

 

26

Ткачик О.Й.

28.10.16

 

 

 

+

 

 

27

Денисюк В.В.

21.02.14

 

+

 

 

 

 

28

Мартинюк Т.Г.

28.10.16

 

 

 

+

 

 

29

Коломис В.В.

28.10.16

 

 

 

+

 

 

30

Трачук І.Л.

23.04.15

 

 

+

 

 

 

31

Якубчик В.Р.

24.12.14

 

+

 

 

 

 

32

Остап’юк В.О.

11.11.16

 

 

 

+

 

 

33

Нижник О.В.

РДГУ 2016

Навчається з 2018

 

 

 

+

 

 

34

Шевчук О.В.

РДГУ 2016

 

 

 

+

 

 

35

Ковтун А.О.

Університет 2016

 

 

 

+

 

 

36

Дьячук М.В.

 

+

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Атестація майстрів виробничого навчання

 

з/п

Прізвище,

ініціали

Атестовано

2019

2020

 

2021

 

2022

 

2023

1

Ковальчук М.Ю.

30.03.2017

 

 

 

+

 

2

Калиновська Л.І.

16.04.14(І)

+

 

 

 

 

3

Швець С.І.

16.04.14(І)

+

 

 

 

 

4

Вознюк Ю.М.

працює з 26.01.2015р+

служба в армії

навчається.

 

 

 

 

 

5

Дзюба В.Л.

31.03.2016.(ІІ)

 

 

+

 

 

6

Мельничук Р.М.

19.04.18.(ІІ)

 

 

 

 

+

7

Кендись П.С.

19.04.18.(ІІ)

 

 

 

 

+

8

Мельник Т.С.

31.03.2016.(ІІ)

 

 

+

 

 

9

Антонюк О.В.

Не атестувалася

 

 

 

 

+

10

Шуст М.М.

працює з 01.09.2014р.+ декрет.відп.

 

 

 

 

+

 

11

Гуменюк П.В.

Працює з 2017р.

 

 

 

+

 

12

Тимошенко В.М.

Працює з 2017р.

 

 

 

+

 

13

Чернюк В.В.

30.03.2017(ІІ)

 

 

 

+

 

14

Закалевич О.М.

30.03.2017. (ІІ)

 

 

 

+

 

15

Борзенко Н.С.

Працює з 2018р.

 

 

 

 

+

16

Богатюк В.М.

Працює з 2018р

 

 

 

 

+

 

 

Атестація викладачів, вихователів, керівників гуртків, бібліотекаря та психолога 

з/п

Прізвище,

ініціали

Атестовано

2019

2020

2021

 

2022

 

 

2023

1

Шевчук Р.І.

16.04.15(директор)

19.04.18.(вик.-мет.)

 

+

 

 

 

+

2

Павлюк М.В.

16.04.15(заступник)

29.03.18 (І)

 

+

 

 

 

+

3

Боярчук І.С.

працює з 2016р.

 

 

+

 

 

4

Трало О.В.

21.04.16.(в.с.в)

Заст.

 

 

+

+

 

 

5

Іванов В.Л.

29.03.2018.(І)

 

 

 

 

+

6

Кібиш В.Л.

30.03.17.(1)

 

 

 

+

 

7

Антонюк О.В.

Працює з 2018 р.

 

 

 

 

+

8

Ладчук О.О.

29.03.18(І)

 

 

 

 

+

9

Слободянюк І.Ф.

19.04.18.(ст..вик.)

 

 

 

 

+

10

Аліксійчук М.І.

29.03.18.(1) +3

 

 

 

 

+

11

Бойко Л.Г.

19.04.18.(в-м)

 

 

 

 

+

12

Баюн М.М.

16.04.15(ст.в)

 

+

 

 

 

13

Верещук О.М.

викладає з 2011р.+3

 

 

 

 

 

14

Поліщук Н.А.

16.04.14(ст..в)

+

 

 

 

 

15

Нижник О.В

працює з 2016р.

 

 

+

 

 

16

Шеменюк Н.В.

09.04.14 (ст.в)

+

 

 

 

 

17

Дрига А.Л.

19.04.18.(ст.в)

 

 

 

 

+

18

Шевцова С.В.

29.03.18 (І)

 

 

 

 

+

19

Гигар Л.Й.

16.04.14(в,с.в)

+

 

 

 

 

20

Шевченко М.О.

30.03.2017(ст.в)

 

 

 

+

 

21

Кравчук В.Т.

31.03.16(1)

30.03.17. (кер. фіз.)

 

 

+

 

+

 

22

Остап’юк В.О.

29.03.18. (І)

 

 

 

 

+

23

Флорак Н.Л.

Працює з 01.09.17

 

 

 

+

 

24

Мороз Л.В.

21.04.16(в)

 

 

+

 

 

25

Шевченко Л.І.

21.04.16(в)

 

 

+

 

 

26

Ткачик О.Й.

25.03.14(12т.р.)

+

 

 

 

 

27

Денисюк В.В.

16.04.14(к.гур-мет)

+

 

 

 

 

28

Коломис В.В.

25.03.14(10)

+

 

 

 

 

29

Трачук І.Л.

25.03.14.(14т.р. пров. біб.)

+

 

 

 

 

30

Якубчик В.Р.

30.03.17(В)

 

 

 

+

 

31

Корчинська  О.В.

Працює з 2016р.

 

 

+

 

 

32

Ковтун А О. 

працює з 2015р.

 

+