«STOP БУЛІНГ!»

20 ноября 2020 - Администратор
«STOP БУЛІНГ!»

19.11.2020 року на третьому поверсі гуртожитку ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ» вихователем Ковтун Анастасією Олександрівною було проведено виховний захід з елементами тренінгу на тему «STOP БУЛІНГ!» з учнями групи №10 за спеціальністю «Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник».

Учні підготували цікаву стінгазету на тему «STOP БУЛІНГ!», також переглянули відео-ролики на дану тему та обговорили їх.

Булінг (bullying, від анг. bully – хуліган, забіяка) (цькування), тобто діяння (дії або бездіяльність) учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи та такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.

Метою заходу було ознайомити учнів з поняттям, формами та структурою боулінгу, виховувати почуття емпатії та переживання до дитини, яка зазнає насильства; розвивати вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формувати навики відповідальної та безпечної поведінки, профілактику насилля в шкільному середовищі.

Copyrights ©2018 by ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"