«Знай і люби свій край»

9 апреля 2019 - Администратор
«Знай і люби свій край»

В закладі проведено конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» та організовано виставку виробів у бібліотеці.

Мета конкурсу – розвиток творчих здібностей та сприяння реалізації творчих задумів учнівської молоді, залучення учнівської молоді до відкриття і розуміння прекрасного в навколишньому середовищі і в своєму житті, виховання поваги до національної та культурної спадщини українського народу.

У конкурсі взяли участь дванадцять груп училища, які представили вироби у двох розділах експозиції, а саме, декоративно-ужитковому мистецтві та образотворчому. Колекція виробів, представлених на конкурс, вражає своєю майстерністю та різноманітністю. Учні творчо підійшли до виконання завдань і продемонстрували зразок для доброго прикладу і захоплення. Вироби на виставці є творчою працею у різних напрямках і вражають своєю майстерністю та фантазією – це і художню різьблення по дереву, і художня кераміка, і вишивка, і народна лялька, а також вироби з тіста, м’які іграшки, декоративний розпис, бісероплетіння, паперова пластика, вироби з соломи, в’язання гачком, вироби з природних матеріалів, батік, графіка, живопис та інші техніки виконання. 

Серед всіх робіт виставки визначено кращі, які візьмуть участь у обласному конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Журі, до складу якого ввійшли директор Шевчук Р.І., заступник директора з НВР Трало О.В., методист Боярчук І.С., старший майстер Ковальчук М.Ю., бібліотекар Трачук І.Л., визначили трійку переможців таким чином: І місце – учні групи №9 (класний керівник Якубчик В.Р.), ІІ місце – учні групи №4 (класний керівник Нижник О.В.), ІІІ місце – учні групи №14 (класний керівник Бойко Л.Г.). Учні були нагородженні грамотами та подарунками від учпрофкому.

Усі роботи, представлені на виставці, зачаровують своєю вишуканістю і неповторністю.  Сподіваємось, що і надалі наша молодь буде тішити нас надзвичайними витворами, у які вони вкладають новизну світосприймання та індивідуальну безпосередність.

Copyrights ©2018 by ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"