Дари осені

14 сентября 2021 - Администратор
Дари осені

Уже традиційно на початку вересня у ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» відбувається свято квітів.

Цьогоріч ця подія припала на 13 вересня. Всі учні творчо і з ентузіазмом підійшли до організації виставки – столи майоріли всіма барвами веселки і радували гостей виставки змістовними і цікавими композиціями. Журі у складі адміністрації закладу на чолі з директором Шевчуком Р.І. досить важко було зорієнтуватися у такому розмаїтті осінньої краси. До журі долучили і Голову учнівського самоврядування Остапчук Ангеліну, аби врахувати смаки та бачення учнів.

Найкращими визнали роботи:

І місце – групи №11 («Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник», майстер в/н Антонюк О.В., класний керівник Суздальцева І.М.);

ІІ місце – групи №9 («Слюсар з ремонту рухомого складу», майстер в/н Асанов Д.М., класний керівник Поліщук Н.А.) та групи №15 («Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник», майстер в/н Головерса А.О., класний керівник Самчук Н.М.);

ІІІ місце – групи №3 («Опоряджувальник будівельний», майстер в/н Швець С.І., класний керівник Остап’юк В.О.).

На ранковій лінійці переможці будуть нагороджені грамотами та подарунками від учнівського профкому, всім учасникам виставки оголошено подяку.

Copyrights ©2018 by ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"