День бігу

18 сентября 2019 - Администратор
День бігу

Майже одночасно з початком навчального року стартував в нашому училищі і новий спортивний сезон. Відкрився він відбірковими змаганнями до спортивного свята, а вже в понеділок, 16 вересня відбулася перша серйозна спортивна подія року – день бігу «Золота осінь 2019».

Більше шістдесяти юнаків та дівчат вирішили перевірити свої сили на бігових доріжках стадіону «Локомотив». Першими, як завжди стартували спринтери на дистанції в 100 м. Наступним видом програми був біг на кросовій дистанції в 500 метрів, а завершували змагання юнаки бігом на 1000 метрів.

3.     Нашора Андрій             Гр. № 15

Загалом  дівчата та хлопці показали доволі високі результати, і це радує, адже це лише перші змагання, а наші легкоатлети з року в рік виборюють призові місця в обласній спартакіаді, та становлять основу збірної Рівненщини у Всеукраїнських змаганнях серед закладів профтехосвіти. Також безперечно позитивним моментом є наявність серед переможців та призерів великої кількості нових прізвищ, що говорить про те, що до нас прийшли перспективні першокурсники та особливо першокурсниці.

Copyrights ©2021 by ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"