Нагородили переможців

25 ноября 2019 - Администратор

В п’ятницю, 22 листопада в спортивному залі училища відбулося довгоочікуване підведення підсумків міні-футбольних турнірів та нагородження  кращих футболістів та футболісток нашого навчального закладу. Самі змагання закінчилися ще два тижні тому, та як завжди пройшли  в цікавій та безкомпромісній боротьбі.

Отже в дівчат третє місце посіла «перукарська збірна», яка складалася з футболісток груп № 10 та № 11, другими стали дівчата з групи № 1, а перемогу доволі впевнено здобули майбутні «провіднички» з групи № 18.

В юнаків «бронза» дісталася групі № 3, «срібло» - групі № 9, а переможцями, як і в дівчат стали першокурсники – група № 16. Всі вони були нагороджені грамотами та сувенірними  календарями, а переможцям дісталися ще й пам’ятні медалі.

Також у юнаків було відзначено  кращих ще і  в індивідуальних номінаціях. Так кращим воротарем турніру було визнано Логацького Вадима, гравцем – Хомича Олександра, а гонку бомбардирів дещо несподівано виграв нападник групи № 3 Кубицький Назар.

Copyrights ©2021 by ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"