Нагородження спортсменів

30 сентября 2019 - Администратор
Нагородження спортсменів

Підведено підсумки спортивного свята, та нагороджено його переможців та призерів було проведено адміністрацією училища на одній з ранкових лінійок.

Майже сто кращих спортсменів та спортсменок училища було відзначено грамотами та пам’ятними медалями. Окрім того було вручено також кубки групам, які стали переможцями в загальному заліку змагань.

       Отже:

Біг 100 м. (дівчата):

1.    Цілінська Анастасія      гр. № 10

2.    Пехотіна Тетяна            гр. № 11

3.    Кадлубіцька Лариса     гр. № 13

Біг 100 м. (юнаки):

1.    Довжик Владислав      гр. № 15

2.    Бортник Роман             гр. № 3

3.    Шикіло Андрій            гр. № 7

Біг 500 м. (дівчата):

1.    Кравець Юлія                гр. № 11

2.    Власюк Ірина                гр. № 18

3.    Підвишенна Люба        гр. № 18

Біг 500 м. (юнаки):

1.    Бородкін Іван                гр. № 17

2.    Довгаль Володимир     гр. № 4

3.    Опалько Дмитро           гр. № 15

Біг 1000 м. (юнаки):

1.    Власюк Валентин       гр. № 9

2.    Хомич Олександр       гр. № 16

3.    Нашора Андрій           гр. № 15

Настільний теніс (дівчата):

1.    Веремійчук Вікторія   гр. № 14

2.    Швець Юлія                 гр. № 1

3.    Федорчук Вероніка     гр. № 1

Настільний теніс (юнаки):

1.    Хомич Олександр          гр. № 16

2.    Сінкевич Дмитро           гр. № 17

3.    Довжик Владислав        гр. № 15

Шахи (дівчата):

1.    Романенко Надія            гр. № 8

2.    Хлипа Марія                   гр. № 1

3.    Гончарук Ангеліна         гр. № 14

Шахи (юнаки):

1.    Поліщук Юрій                 гр. № 4

2.    Ящур Микола                  гр. № 4

3.    Опалько Дмитро              гр. № 15

Армреслінг (дівчата):

1.    Ткач Оксана                      гр. № 14

2.    Підвишенна Любов          гр. № 18

3.    Свистунович Марія          гр. № 1

Армреслінг (юнаки):

1.    Нашора Андрій                  гр. № 15

2.    Дідух Денис                        гр. № 4

3.    Пилипчук Андрій               гр. № 17

ЗФП (дівчата):

1.    Ревчук Ангеліна                  гр. № 14

2.    Аврамчук Вікторія              гр. № 1

3.    Суріна Віра                          гр. № 14

ЗФП (юнаки):

1.    Дідух Денис                         гр. № 4

2.    Смірнов Володимир            гр. № 7

3.    Поліщук Юрій                     гр. № 4

Міні-футбол:

1.    Група № 16

2.    Група № 9

3.    Група № 5

Волейбол:

1.    Група № 8

2.    Група № 3

3.    Група № 15

Загальний залік спартакіади:

Дівчата:

1.    Група № 14

2.    Група № 1

3.    Група № 18

4.    Група № 11

5.    Група № 10

6.    Група № 8

7.    Група № 13

Юнаки:

1.    Група № 4

2.    Група № 15

3.    Група № 16

4.    Група № 9

5.    Група № 17

6.    Група № 8

7.    Група № 3

8.    Група № 7

9.    Група № 5

Copyrights ©2018 by ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"