Стартував спортивний сезон

25 сентября 2020 - Администратор

З волейболу та міні-футболу розпочалося спортивне життя училища в нинішньому навчальному році.

Вже з другого тижня навчання розгорілися гарячі баталії на спортивних майданчиках.  І якщо футболісти ще продовжують з’ясовувати стосунки, то в волейболі визначилися перші переможці нового навчального року.

В дівчат на старт вийшли чотири команди. Перше місце прогнозовано дісталося залізничницям групи № 1, другими стали другокурсниці-перукарки, які щоправда виставили одну команду з двох груп – десятої та одинадцятої, а третє місце дісталося дівчатам з групи № 14, які в напруженій боротьбі обіграли своїх принципових суперниць – групу № 15.

В юнаків все було значно складніше, і довше, адже в змаганнях   прийняло участь більше десяти команд, але в результаті призерами стали команди, які і перед стартом вважалися потенційними фаворитами. Отже перше місце – група № 18, друге – група № 3, та третє – група № 7.

Copyrights ©2018 by ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"