В добру путь, наші випускники!

27 июня 2019 - Администратор
В добру путь, наші випускники!

27 червня в ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» пройшли урочистості з нагоди закінчення навчального року.

У цей гарний літній ранок на території закладу зібралися педагоги, учні та батьки, аби провести випускників у доросле життя. А їх цьогоріч — близько сотні: усміхнених, молодих, гордих, юних залізничників та будівельників. Це група №5 «Слюсар з ремонту рухомого складу», група №6 «Лицювальник-плиточник. Штукатур. Маляр», група №10 «Столяр будівельний. Тесляр», група №13 «Монтер колії. Слюсар з ремонту колійних машин та механізмів». Позаду у всіх них хвилюючі останні державні кваліфікаційні атестації, а попереду – безліч можливостей для самореалізації, здійснення мрій і задумів.

Привітати випускників прийшов директор ФСК "Локомотив" Шевченко Микола Олександрович.

Винуватців свята поздоровили викладач математики та класний керівник групи №10 Корчинська Ольга Василівна, побажавши молодим фахівцям творчих і професійних злетів й успіхів у всіх починаннях.

Музичні вітання в дарунок усім випускникам пролунали від учасників гурту естрадної пісні «Мереживо».

Та і самим випускникам було що сказати своїм педагогам. Випускники подякували адміністрації та педагогічному колективу навчального закладу за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, доброту і щедрість душі та подарували кульки побажань. Тому у цей день всіх випускників переповнює сум від розлуки з рідним училищем і радість від зустрічі з майбутнім.

Хай їм щастить !!!

Copyrights ©2018 by ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"