Всеучилищні батьківські збори

29 февраля 2020 - Администратор
Всеучилищні батьківські збори

29 лютого в ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» відбулися загальноучилищні батьківські збори.

Повістка денна була насиченою і передбачала ряд питань, серед яких –  організація навчально-виробничого та виховного процесу в навчальному закладі. Заступники директора підбили підсумки зробленого та вказали досягнення за рік у цих напрямках. Директор Руслан Шевчук надав інформацію про використання спонсорських коштів, за які чимало зроблено для вдосконалення навчально-матеріальної бази, створення умов для якісного навчання та набуття професійної майстерності. Зокрема відзначив, що три роки поспіль училище посідає перше місце з питань комп’ютеризації та впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виробничий процес серед професійно-технічних навчальних закладів Рівненської області. Наголосив, що не зважаючи на складні часи, навчальний заклад і надалі буде працювати над покращенням підготовки висококваліфікованих фахівців.

Кращих учнів, спортсменів та призерів конкурсів професійної майстерності навчального закладу було нагороджено грамотами та подарунками.

Традиційно збори завершив тур обласного огляду художньої самодіяльності, учасники якого представили різні жанри. Подарували приємні миті батькам естрадні пісні у виконанні учасників гурту «Мереживо» під керівництвом Василя Коломиса. Не менш захоплюючими були і номери духового оркестру (керівник Василь Денисюк) та оркестру народних інструментів на чолі з Олександром Ткачиком. Завершили концертну програму піснею «Мир над Україною». Долучилися до виконавців і присутні в залі: адже так хочеться, аби Господь зберіг нашу державу і послав такий довгожданий мир та спокій.

На захід завітав директор Рівненського навчально-естетичного центру Володимир Климюк, який відзначив майстерність художніх колективів навчального закладу та вручив подяки: директору закладу Руслану Шевчуку, заступнику директора з навально-виховної роботи Олені Трало, художнім керівникам – Василю Коломису, Василю Денисюку та Олександру Ткачику за розвиток художньої самодіяльності.

Сподіваємося, що батьки, які побували цього дня в ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту», отримали масу приємних вражень і переконалися у тому, що їхні діти у надійних руках. Різнобічні таланти своїх дітей мали змогу оцінити і під час виставок, які діяли у фойє – роботи учасників декоративно-прикладного гуртка «Вишивайка» (керівник Наталія Поліщук), зразки слюсарного інструменту, виготовлені під час уроків виробничого навчання та виставка спортивних нагород навчального закладу.

В організації та проведенні загальноучилищних зборів посприяв колектив Районного будинку культури, за це їй велика подяка.

Copyrights ©2018 by ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"