Засідання Школи молодого викладача

3 января 2020 - Администратор
Засідання Школи молодого викладача

      02 січня у кабінеті № 25 ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» відбулося засідання школи молодого викладача на тему: «СМАРТ-ТЕХНОЛОГІЇ ЯК ОСНОВА ФОРМУВАННЯ СУЧАСНИХ ТЕНДЕНЦІЙ ОСВІТИ». Викладач математики Корчинська Ольга Василівна чітко окреслила мету, яка передбачала доцільність використання смарт-технологій як нового напряму у викладанні та навчанні.

      На сьогоднішній день одними з найбільш сучасних інноваційних інформаційних технологій є смарт-технології в освіті. Впровадження їх у сферу освіти веде за собою перехід від старої схеми репродуктивної передачі знань до нової, креативної форми навчання. Розглянувши деякі різновиди смарт-технологій у рамках освітнього процесу, викладачі погодились з тим, що смарт-технології є передвісниками появи нової освітньої парадигми, завдяки якій буде втілено у життя тенденцію з реалізації завдань щодо формування вільної креативної особистості у навчальному процесі. Застосування сучасних смарт-технологій у процесі навчання ефективно стимулює пізнавальну, творчу діяльність учнів. Унікальні можливості смарт-технологій доводять, що прирівнювання SMART освіти до основних методів навчання нарівні з традиційним є перспективою їх використання в широкому освітньому діапазоні. Саме смарт-технології дозволяють розробку революційних навчально-методичних матеріалів, а також формування індивідуальних методик навчання для учнів. Засідання проводилось у вигляді лекції, під час якої було вказано як кожен викладач чи майстер виробничого навчання може використовувати новітні технології для вдосконалення викладання свого предмету.

      Діяльність Школи молодого педагога у Здолбунівському вищому професійному училищі спрямована на створення умов, у яких педагоги можуть проявити  педагогічну творчість та  систематично працювати над розвитком  педагогічної майстерності.

Copyrights ©2018 by ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"