Збережемо життя та здоров’я

1 ноября 2019 - Администратор
Збережемо життя та здоров’я

     Гучними оплесками та шквалом позитивних емоцій 24 жовтня 2019 року відбувся конкурсу КВК з охорони праці «Збережемо життя та здоров’я» серед учнів першого курсу ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ».  На цю гру із нетерпінням чекали всі прихильники клубу веселих і кмітливих, мета якого створення сприятливих умов для задоволення потреб молоді у творчій самореалізації, організації  змістовного та продуктивного дозвілля, формування в майбутніх фахівців уміння поєднувати теоретичні знання з практичною діяльністю. Оволодіти необхідними фаховими вміннями і навичками учень зможе лише тоді, коли сам достатньою мірою виявлятиме до них інтерес і докладатиме певних зусиль, тобто, поєднуючи теоретичні знання, здобуті на уроках, з розв’язанням конкретних виробничих задач і з’ясуванням виробничих ситуацій.

   Усі гравці команд груп  першого курсу намагалися зробити свій виступ по-справжньому неповторним. Учасники КВК мали змогу продемонструвати весь свій акторський талант і вміння жартувати, не обмежуючи свою фантазію. Кожна з команд намагалась продемонструвати свій особливий стиль гри. Конкурсанти вражали публіку своїми пісенними та хореографічними талантами та створювали позитивний настрій.  

   Учні демонстрували свої знання і таланти у чотирьох конкурсах: «Привітання», «Безпечні методи звільнення потерпілого від дії струму», «Долікарська допомога на виробництві», та «Конкурс вболівальників».

         Протягом гри учасники  демонстрували надзвичайне почуття гумору, кмітливість та гостроту розуму. Команди вражали всіх своїм нестандартним підходом до поставлених завдань.

         Судили команди справедливі члени журі:

Руслан Іванович Шевчук – директор училища;

Олена Віталіївна Трало – заступник  директора з навчально- виховної роботи;

Ірина Сергіївна Боярчук – методист училища;

Назар Леонідович  Флорак – викладач фізики;

Марія Юріївна Омельчук – медична сестра училища.

         Виступи команд супроводжувались  оплесками та позитивними емоціями у залі. Глядачі не хотіли відпускати веселих та запальних зі сцени.

         Під час усієї гри трималася інтрига, хто ж саме стане переможцем, адже усі гравці були добре  підготовлені і намагалися розвеселити публіку та довести членам журі, що саме їх команда є найкращою. Але за результатами усіх конкурсів переможцями конкурсу КВК стали команди: ІІІ місце посіла команда групи № 13 «Екстремали», ІІ  місце – команда групи № 11 «Золоті ручки» та почесне І  місце посіла команда групи № 18 «Лідери».

   Вітаємо переможців!

Copyrights ©2018 by ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"