Змагалися футболісти

13 октября 2020 - Администратор

Минулого тижня завершився турнір пам’яті Петра Гродського з міні-футболу. Змагання стартували ще в середині вересня і стали практично першістю училища, що підтверджує і кількість учасників – чотирнадцять команд спробували поборотися за почесний приз.

Але дістався він найсильнішій команді, команді, яка найбільше заслуговувала на перемогу – групі № 16. Другими стали хлопці з групи № 20, третє місце дісталося першокурсникам з групи № 18.

На ранковій лінійці  призерів було нагороджено грамотами, медалями та пам’ятними плакатами, а переможцям дістався ще і кубок.

Кращим гравцем турніру визнано Хмарука Максима (гр. № 5), а кращим бомбардиром став Опалько Павло (гр. № 16), який до того ж встановив рекорд училища, 25 раз відзначившись взяттям воріт суперників.

Ось прізвища переможців: Хомич Олександр, Опалько Павло, Ошурко Дмитро, Яковець Микола, Демидюк Олександр, Вознюк Сергій, Павловець Ілля, Кравчук Олександр.

Copyrights ©2021 by ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"