До уваги абітурієнтів! Набір на навчання продовжено до 1 жовтня на такі професії: "Столяр будівельний. Тесляр", "Монтер колії. Слюсар з ремонту колійних машин та механізмів", "Перукар (Перукар-модельєр). Манікюрник)"

«Двобій двох титанів»

22 грудня 2017 - Адміністратор
«Двобій двох титанів»

 21 грудня в училищі  в рамках тижня природничих наук відбувся фізико-математичний бій: «Двобій двох титанів», який провели викладач математики Корчинська Ольга Василівна та викладач фізики Флорак Назар Леонідович з метою систематизувати вивчене з фізики та математики, розвивати логічне мислення, винахідливість, уяву, доброзичливість учнів.

   Гра відбулася за участю двох груп третього курсу спеціальності «Слюсар з ремонту рухомого складу» №2 та №3. Капітаном команди «Ромашки» став учень групи №2 Білотіл Ігор, а право влади в команді «НЛО» надали учню групи №3 Деревенько Вадиму.

За умовами гри учні повинні робити постріли по комірках поля, розташованих на екрані, за якими ховалися цікаві питання, головоломки, задачі-підступи та задачі-жарти  з математики та фізики, також додаткові ходи або їх пропуски.

Учасники двобою з азартом робили ходи та намагалися «потопити» суперника. Все дійство було насичене відповідним музичним супроводом, що додавало емоційного напруження як учасникам так і гостям даного заходу.

   Молодь продемонструвала блискучі знання та логіку. У напруженій боротьбі команда «Ромашки» (група №2) здобули перемогу. Всі учасники були нагороджені грамотами та солодкими призами.