Вас вітає ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"

«InterCHARM-Україна»

21 вересня 2018 - Адміністратор
«InterCHARM-Україна»

    18-20 вересня 2018 року в Міжнародному Виставковому Центрі на Лівобережній пройшла виставка перукарської індустрії «InterCHARM-Україна», учасниками якої стали представники ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ» майстер в/н Антонюк О. В. та учні групи № 14 («Перукар. (Перукар-модельєр). Манікюрник») Стельмащук Тарас, Качановська Віта та Ткач Оксана.

 «InterCHARM-Україна» відома своєю багатою програмою професійних навчальних заходів, включаючи тематичні форуми, семінари за участю провідних експертів і фахівців індустрії, конференції, демонстраційні покази.

У трьох виставкових павільйонах майбутні здобувачі професії «Перукар. (Перукар-модельєр)» ознайомилися з  широким спектром відомих брендів і товарів від національних і зарубіжних виробників, а також познайомилися з видатними знаменитостями у сфері краси: В. Дюденко, Kitano, David та ін.

      Учасникам виставки було представлено навчальні майстер-класи, захоплюючі виступи спікерів-експертів beauty-ринку та яскраві шоу від торгових марок. Найцікавішим видовищем були батли стилістів. Вони демонстрували новинки стрижок, стилю фарбування, різноманітних укладок волосся  тощо.

     Учасники виставки також брали участь у різноманітних майстер-класах. Наші юні перукарі Стельмащук Тарас та Качановська Віта спробували себе у ролі моделей. Перукарі-стилісти італійської компанії « Gama Italy» виконали нашим учням стильні стрижки. 

     Учні ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» повернулися зі столиці з позитивними емоціями, багажем знань, бажанням працювати та вдосконалювати свої професійні навички.

Дякуємо організаторам за можливість зростання професіоналізму наших учнів в сфері перукарської індустрії.