До уваги абітурієнтів! Набір на навчання продовжено до 1 жовтня на такі професії: "Столяр будівельний. Тесляр", "Монтер колії. Слюсар з ремонту колійних машин та механізмів", "Перукар (Перукар-модельєр). Манікюрник)"

«На перехресті 3-х наук»

22 грудня 2017 - Адміністратор
«На перехресті 3-х наук»

   «Широко простягає хімія,  фізика і біологія у справи учнівські»… Так можна перефразувати слова відомого вченого М.В. Ломоносова. Першокурсники запропонували свою версію: «Без фізики, хімії і біології і не туди, і не сюди». Ще багато цікавого можна було почути і побачити на позакласному заході інтелектуальному шоу «На перехресті 3-х наук», що був проведений 20 грудня Шеменюк Наталією Володимирівною та молодим викладачем фізики Флораком Назарієм Леонідовичем. Учасниками заходу стали учні груп №4, №8, №9.

Чому саме «На перехресті 3-х наук»? Таке запитання поставили викладачі перед хлопцями і вони успішно розв’язали проблему, тому, що якраз хімія, фізика і біологія – природничі науки, що тісно пов’язані. Такий захід став прикладом використання міжпредметних зв’язків. А учасники продемонстрували хороші знання з цих дисциплін.

   У різноманітних конкурсах: «Риболовля», «Що б це значило?», «Чорний ящик» між учасниками панувала азартна атмосфера суперництва. А особливої цікавості  додавконкурс «А ви можете так схімічити?». Учні презентували свої домашні завдання – хімічні та фізичні досліди: «Фараонові змії» – Опалько Дмитро (група №4), «Пінне виверження» – Власюк Владислав (група №9) та  «Дослідження звуку» – Панасюк Дмитро (група №8). Перемогу в інтелектуальному шоу виборола команда «Атом» (група №9), ІІ місце – команда «Молекула» (група №4), ІІІ місце – команда «Озон» (група №8). Учні нагороджені грамотами та солодкими подарунками.