Вас вітає ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"

"Психосоціальна підтримка дітей і молоді, що знаходяться в складних життєвих обставинах"

10 січень 2019 - Адміністратор
"Психосоціальна підтримка дітей і молоді, що знаходяться в складних життєвих обставинах"

  Складні життєві обставини – це обставини, спричинені інвалідністю, віком, станом здоров’я, соціальним становищем, життєвими звичками і способом життя, внаслідок яких особа частково або повністю не має здатності чи можливості самостійно піклуватися про особисте життя та брати участь у суспільному житті.

    У сучасному світі потрапити у складну життєву ситуацію насправді дуже легко. Щоб триматися на плаву, потрібно бути сильним, особливо у моральному спектрі.

Буремні події останніх років показали значення і велику цінність окремої особистості, її роль у суспільно-історичних змінах. Сказане стосується і педагогічних працівників. У даний час кожен з них має проявити високий професіоналізм, відповідальність перед учнями, чуйність і повагу до кожного. Тому практичним психологом Якубчик В.Р. для викладачів та майстрів виробничого навчання був проведений тренінг на тему: "Психосоціальна підтримка дітей і молоді, що знаходяться в складних життєвих обставинах".

Актуальність даної теми випливає з того, що нині все більше й більше осіб, особливо молодого віку потребують психосоціальної підтримки. Коли вони її отримають у навчальному закладі, то можливо, їм буде набагато легше подолати труднощі у різних аспектах  свого життя.

На кінці тренінгу для створення більш сприятливої атмосфери в колективі був проведена техніка  колаж, де кожен  представив свою мрію і сподівання у майбутньому.