Вас вітає ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"

"Стоп булінг!"

21 вересня 2018 - Адміністратор
"Стоп булінг!"

   Булінг – агресивна і вкрай неприємна свідома поведінка однієї дитини або групи дітей стосовно іншої дитини, що супроводжується регулярним фізичним і психологічним тиском та є гострою проблемою сучасності. За даними різних досліджень майже кожен третій учень в Україні так чи інакше зазнає булінгу в навчальному закладі, потерпає від принижень та насміхань.

    З метою профілактики та інформування учнів щодо захисту їхніх прав у повсякденному житті та підвищення рівня правової культури і правової свідомості психологом Якубчик В.Р була проведена бесіда на тему: «Стоп боулінг!» серед учнів перших курсів. Психолог ознайомила учнів з поняттям, формами та структурою булінгу; які є жертви та ініціатори булінгу; наслідки насилля та як на нього реагувати. Валентина Романівна вдало підібрала серію відео-роликів з даної теми та продемонструвала їх учням.

   Учні брали активну участь в обговоренні теми булінгу серед однолітків, обговорювали ситуації, у яких розкрили тему боулінгу та боротьби з цим явищем. Сподіваємося, що проведений захід позитивно вплине на учнів та допоможе розвивати в учнях толерантність та вміння бути гарними друзями та людьми.