До уваги абітурієнтів! З 1 червня розпочинає роботу приймальна комісія училища.

Європа – це наш цивілізаційний вибір

4 вересня 2017 - Адміністратор
Європа – це наш цивілізаційний вибір

    Новий навчальний 2017-2018 рік в ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ» розпочався святковою лінійкою, присвяченою Дню знань.  Традиційно для всіх навчальних груп класними керівниками та майстрами в/н було проведено перший урок. Цьогоріч усіх учнів об`єднала тема: «Європа – це наш цивілізаційний вибір». 

     Побували на першому уроці і наші першокурсники. Класним керівником Нижник О. В. та майстром в/н Мельничуком Р. М. для учнів І курсу  групи № 4 «Оглядач вагонів. Оглядач-ремонтник вагонів» було організовано годину спілкування на тему першого уроку: «Європа – це наш цивілізаційний вибір». Метою даного заходу було поінформувати учнів про історію європейської інтеграції, відносини європейських держав та України; сприяти посиленню мотивацій учнів до вивчення історії європейських держав, взаємодії культури європейських держав; формувати думку про багатоманітність перспектив взаємодії європейських держав та України; виховувати в учнів патріотизм та прагнення вдосконалюватися, як свідомий громадянин країни Європейського союзу. Викладач та майстер в/н ознайоми учнів з історією створення ЄС, вказали на основні етапи створення та європейські цінності ЄС, разом з учнями назвали символи ЄС, а також розглянули, яке ж місце займає Україна серед інших європейських держав на карті Європи.  

    Найцікавішим етапом уроку для учнів були вправи та вікторини: бліц-опитування «Що я знаю про ЄС?», географічне лото, вправа «Мої кроки до Європи». Усі учні та їхні батьки отримали символічні подарунки. Сподіваємося, що кожен учасник даного заходу усвідомив свою особливу роль в розбудові України як держави європейської. 

    Насправді, яка б не була обрана тема для проведення першого навчального уроку, головною метою залишається триєдина основа, що полягає не лише в навчанні чомусь новому, але й у розвитку та вихованні. Спільне обговорення важливої та іноді болючої теми в групі дійсно зможе допомогти сучасному молодому поколінню сформувати гідне та правильне уявлення про те, на якому шляху перебуває наша Україна.