Вас вітає ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"

"Знай і люби свій край"

10 квітня 2018 - Адміністратор
"Знай і люби свій край"

  В закладі проведено конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» та організовано виставку виробів у бібліотеці.

    Мета конкурсу – розвиток творчих здібностей та сприяння реалізації творчих задумів учнівської молоді, залучення учнівської молоді до відкриття і розуміння прекрасного в навколишньому середовищі і в своєму житті, виховання поваги до національної та культурної спадщини українського народу.

    У конкурсі взяли участь дванадцять груп училища, які представили вироби у двох розділах експозиції, а саме, декоративно-ужитковому мистецтві та образотворчому. Колекція виробів, представлених на конкурс, вражає своєю майстерністю та різноманітністю. Учні творчо підійшли до виконання завдань і продемонстрували зразок для доброго прикладу і захоплення. Вироби на виставці є творчою працею у різних напрямках і вражають своєю майстерністю та фантазією – це і художню різьблення по дереву, і художня кераміка, і вишивка, і народна лялька, а також вироби з тіста, м’які іграшки, декоративний розпис, бісероплетіння, паперова пластика, вироби з соломи, в’язання гачком, вироби з природних матеріалів, батік, графіка, живопис та інші техніки виконання. 

    Серед всіх робіт виставки визначено кращі, які візьмуть участь у обласному конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

    Журі, до складу якого ввійшли заступник директора з НВЧ Павлюк М.В., заступник директора з НВР Трало О.В., методист Боярчук І.С., старший майстер Ковальчук М.Ю., бібліотекар Трачук І.Л., визначили трійку переможців таким чином: І місце – учні групи №6 (класний керівник Шеменюк Н.В.) та учні групи №11 (класний керівник Ковальська Р.С.), ІІ місце – учні групи №8 (класний керівник Гигар Л.Й.), ІІІ місце – учні групи №5 (класний керівник Поліщук Н.А.) та учні групи №9 (класний керівник Якубчик В.Р.).

    Усі роботи, представлені на виставці, зачаровують своєю вишуканістю і неповторністю. Такі виставки спонукають учнів відновлювати та берегти традиції українського народу. Сподіваємось, що і надалі наша молодь буде тішити нас надзвичайними витворами, у які вони вкладають новизну світосприймання та індивідуальну безпосередність.