Вас вітає ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"

Атестація педагогічних працівників

2 квітня 2018 - Адміністратор
Атестація педагогічних працівників

      Атестація педагогічних працівників – це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначається відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання.

       Метою атестації є стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності навчально-виховного процесу.

        29 березня в училищі відбулось засідання атестаційної комісії педагогічних працівників.  Атестувались викладачі  та майстри виробничого навчання, які протягом міжатестаційного періоду активно вивчали та демонстрували передовий педагогічний досвід, постійно працювали над удосконаленням свого фахового рівня.

         Членам атестаційної комісії були представлені портфоліо педагогів, методичні розробки з різної тематики, сценарії та плани проведення уроків, виховних годин, тематичних вечорів, тощо. Всі педагоги, присутні на атестації,  продемонстрували свій  рівень професіоналізму, володіння ефективними формами та методами педагогічної діяльності, досягнення вагомих результатів у вирішенні навчально-виховних завдань, за що отримали схвальні та позитивні відгуки від своїх керівників, а також  і настанови в плані подальшого удосконалення своєї роботи.

      Атестаційна комісія детально проаналізувала діяльність педагогічних працівників у міжатестаційний період та прийняла виважені, об’єктивні рішення.

       Вітаємо наших педагогів,  бажаємо наснаги,  невичерпних сил і творчого натхнення.