До уваги абітурієнтів! З 1 червня розпочинає роботу приймальна комісія училища.

День Державного Прапора України

23 серпня 2017 - Адміністратор
День Державного Прапора України

23 серпня адміністрація, працівники училища разом з учнями взяли участь у районних заходах з нагоди Дня Прапора України.

Державний Прапор як символ країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Під його знаменом  йшли до проголошення самостійної України, до перемоги.

В усі віки і в усіх народів державний прапор був однією з найвищих і найшанованіших святинь. Прапор символізував єдність земель і племен; він консолідував міста і краї в державу, а духовно й історично близькі етноси – в націю. Під прапором воїни вирушали в походи, з прапором виступали на захист своєї батьківщини, прапор символізував стабільність держави й урочистість тих чи інших всенародних подій, свят, ритуалів.

Сьогодні, як ніколи, гостро і болюче постає питання шанування народних символів, без яких неможливо уявити національну незалежність. Зараз ми бачимо, як майорять синьо-жовті стяги не лише на приміщеннях державних установ, а й на будинках тих мешканців міст і сіл, які вірять в свою державу.  

На честь свята відбулась офіційна церемонія підняття Державного прапора України на площі Автовокзальній, на яку зібрались представники від органів влади, громадських організацій, працівники державних установ, воїни АТО, волонтери та учнівська молодь. Учні училища уже традиційно були прапороносцями заходу.

Повага до прапора – це повага громадян до своєї історії та культури, запорука збереження громадянського миру та злагоди. День Державного Прапора України – це одне з тих свят, яке уособлює почуття гордості українців за свою державу.

 

Нехай наш Прапор завжди гордо майорить над Україною та буде надійним оберегом для українців!