Вас вітає ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"

День футболу

11 жовтня 2018 - Адміністратор
День футболу

           Як ніколи цікавим видався День футболу, який в нашому училищі було проведено в середу, 10 жовтня. В його рамках було зіграно вирішальні матчі кубка Петра Гродського між групами № 6 та № 11 за третє  та групами № 9 та № 13 за перше місця.

          Також після річної перерви знову грали дівчата – зустрілись стрілочниці групи № 1 та перукарки групи № 14. Саме цей матч і став справжньою родзинкою дня – дівчата боролися з таким азартом, з такою жагою до перемоги, що цими якостями сповна компенсували певний брак майстерності та технічних навиків. Основний час поєдинку закінчився внічию 3:3, в серії пенальті також нічия, тож лише  після додаткових ударів майбутнім залізничницям вдалося вирвати перемогу. Найкращими та найрезультативнішими гравцями матчу стали Івашинюта Маргарита, Поліщук Ольга, Іванюк Дарія та Веремійчук Вікторія.

            В юнаків боротьба була не менш цікавою. Спершу дещо несподівано група № 6, в матчі за третє місце з рахунком 2:1 обіграла групу № 11. Тут перемогу та «бронзу» турніру будівельникам забезпечили два голи Федоренка.

  

  

     В фінальному матчі, як і належить за статусом, команди виявились гідними суперниками – нічия 2:2. Красенями голами відзначились Бульботко Владислав та Федорець Віталій. Тож довелося знову пробивати пенальті.  Вдача усміхнулася хлопцям групи № 13, тож за ними перемога, та кубок Петра Гродського з міні-футболу 2018 року.